Як повязати болеро: покрокова інструкція для початківців. Урок, як звязати спицями та гачком для дівчинки, жінки + фото схем

Як зв’язати болеро – проста інструкція, як зв’язати спицями та гачком. ТОП фото найкращих ідей, моделей, схем + поради щодо в’язання

Хоч би як мода поспішала вперед, є речі, які переходять у розряд класики і залишаються актуальними назовні. До розряду таких речей можна віднести болеро, укорочений жакет без застібок попереду. Болеро було взято і перероблено з елемента національного іспанського костюма, а тому прийнято говорити, що прийшов цей вид жакету з Іспанії.

Незважаючи на те, що цей елемент вбрання звучить досить екзотично, його не так вже й складно зробити своїми руками. Перед тим, як ми перейдемо до основного матеріалу статті, а саме керівництва про те, як пов’язати болеро покроково для початківців, я дуже раджу вам подивитися на фото в’язаного болеро.

Для натхнення, а також розуміння того, що ви можете зробити власними руками. Зазвичай подібні речі дуже мотивують не кидати роботу на півдорозі!

Розмаїття болеро вражає – вони бувають ажурними, пов’язаними гачком, з найрізноманітнішими візерунками і з найрізноманітніших ниток (що визначає, в яку пору року буде носитися цей предмет одягу), пов’язаними спицями, великої в’язки, тонкої в’язки – загалом, очі щоразу розбігаються.