Аплікація лев: схеми, шаблони, фото, заготовки для дітей + інструкція, як зробити лева з паперу та листя

Аплікація лев: фото найкращих ідей виготовлення з паперу, листя, картону. Покроковий майстер-клас із шаблонами та заготовками

Створення виробів своїми руками для дитини – це не просто захоплююче, але й дуже корисне заняття, яке, напевно, припаде йому до душі.

Адже в процесі малюк дізнається більше про навколишній світ, розвиває уяву, мислення і фантазію, посидючість, а також непогано розвиває дрібну моторику.

І він, напевно, не відмовиться повчитися робити своїми руками царя звірів – чудового чудового лева. Адже для його виготовлення знадобляться будь-які доступні матеріали, які дитина спільно з дорослим зможе приготувати самостійно.

Є величезна кількість можливих способів зробити таку чудову аплікацію. Ось деякі з них.

Лев з конусів та смужок

Це вироби складатиметься з пари досить популярних у творчості елементів – конусів та смужок. Конуси стануть складовими тіла і лапок, а ось розкішна грива буде виконана з петельок, зроблених з нешироких смуг кольорового паперу, як показано на фото готової аплікації лев.

Для виготовлення такого цікавого виробу знадобиться запастися терпінням і добре, уважно постаратися.

Добре, якщо дитині допоможете ви – так час пройде веселіше і від процесу всі отримають позитивні емоції.


Отже, для такого виробу вам знадобляться:

 • Картон оранжевого кольору;
 • Папір помаранчевого кольору, але трохи темніший, ніж картон;
 • Простий білий папір;
 • Спеціальні очі, що рухаються для аплікацій (якщо у вас таких немає, а придбати, можливості немає – не складно зробити очі з білого і чорного паперу, вирізавши два кружки різного розміру, і склеївши їх між собою);
 • Фломастери чорного та червоного кольорів;
 • Клей олівець;
 • Ножиці;
 • Простий олівець;
 • Циркуль.

Порядок роботи:

 1. Після того, як всі матеріали підготовлені, можна розпочинати роботу над аплікацією лева.
 2. Перш за все, склеюється конус, який послужить тулубом тварини. Щоб зробити його, треба вирізати кружок із картону та поділити його на дві половини.Для тіла буде потрібна лише одна, так що беремо її і скручуємо в кульок. Тепер слід лише склеїти сторони з боків, тим самим закріпивши конус.
 3. Щоб зробити голову та гриву потрібно вирізати ще один картонний кружок. З кольорового паперу нарізається купа тоненьких смуг. Те, наскільки довгими і широкими вони мають виходити, залежить від висоти звіра та його голови. Щоб перевірити, потрібно скласти смугу навпіл і порівняти з головою. Так можна приблизно визначити розмір гриви, що виходить, і підлаштувати його під бажаний. Орієнтуючись на це, нарізаються інші смужки.
 4. Тепер кінці кожної смужки треба склеїти. Важливо пам’ятати, що жодна з них не повинна різко згинатись посередині. У результаті повинні вийти фігури, схожі на краплі.
 5. Всі смуги приклеюються по черзі по краях кружка-голови. Папір краще використовувати двосторонній, проте якщо все-таки він односторонній, смужки клеяться з заднього боку. Якщо захочеться, можете наклеїти ще одне коло такого ж розміру з того боку, де приклеювалися смуги.
 6. Після всіх вищеописаних дій, на голову лева прикріплюються очі, малюються фломастерами носик, рот та інші деталі. Вуса можна також накреслити або нарізати дуже тонкі смужки з паперу коричневого кольору і приклеїти до мордочки.
 7. Потім зроблена голова прикріплюється на тулуб. Залишається зробити лише пару лапок та хвіст. Для лап будуть потрібні такі ж конуси, відмінні від тіла лише своїм розміром. Щоб зробити їх, візьміть не половину гуртка, а його один четвертий. Кожна лапка знову скручується в конус та закріплюється за допомогою клею олівця. Після цього вони приклеюються до тулуба з передньої частини. Якщо захочете, намалюйте на них кігтики.

 8. Щоб зробити хвіст, потрібна довга смуга з паперу оранжевого кольору. Пухнастий пензлик на його кінці легко влаштувати злегка порізавши його за допомогою ножиць. Хвіст прилаштовується ззаду. Перед цим можна трохи закрутити його, користуючись лезом ножиць. Це надасть хвосту незвичайного обсягу.

От так виходить чудова аплікація, робота над якою стане для дітей захоплюючим та веселим проведенням часу.