Капелюх своїми руками: 120 фото незвичайних ідей. Урок виготовлення капелюха з паперу та тканини для дітей

Капелюх своїми руками: для хлопчика та дівчинки в дитячий садок. Фото кращих ідей, схем та шаблонів + інструкція, як зробити

Жоден дитячий ранок не проходить без нарядів, купувати які не варто поспішати. Батьки під час використання мінімальних матеріалів та інструментів можуть зробити костюми для своїх дітей самостійно, у тому числі, і капелюхи (піратські, ковбойські, милі капелюшки для дівчаток).

Оригінальні капелюхи можна зробити для іграшок або колекції ляльок, яких часто збирають дівчата молодшого та середнього віку. Особливою перевагою самостійної роботи є можливість знайти прості шаблони капелюхів для початківців.

Матеріали для творчої роботи

На сьогодні прийнято створювати саморобні капелюхи з паперу, картону чи тканини, залежно від умінь та досвіду майстра.

Для роботи потрібно підготувати робоче місце, включаючи стіл, освітлення та наступний набір матеріалів:

  1. Щільний картон і кольоровий папір. Для окремих уявлень чи творчих виставок можна використати ілюстрований папір, фольгу.
  2. Якщо передбачається робота над пошиттям лялькового одягу, краще заздалегідь підготувати тканини (фетр, гіпюр, сатин).
  3. Для прикраси готових виробів можна використовувати атласні стрічки, вуаль або будь-яку сітчасту тканину, банти або квіти з гофрованого паперу.
  4. Капелюхи для хлопчиків можна прикрасити бахромою з паперу, стрічкою або облямівкою (наприклад, піратська модель), на пілотці можуть розташовуватися брошки, кокарда, інші відзнаки.
  5. Для більшості видів робіт потрібні ножиці або гострий канцелярський ніж, клей, нитки з голкою.
  6. Для текстильних виробів краще підготувати викрійки або шаблони, за якими вирізатимуться основні деталі.

Недосвідченим майстрам краще ознайомитися з відео уроками з підготовки деталей, а також остаточного складання виробу. Стануть у нагоді докладні інструкції для виготовлення модних аксесуарів або елементів декору.