Брелоки з бісеру: фото інструкція та схеми для початківців. Простий майстер-клас, як сплести брелок

Брелоки з бісеру: майстер-клас для початківців зі схемами, фото та описом. Найкрасивіші ідеї об’ємних та плоских брелків

Брелки з бісеру не тільки практичні, а й можуть стати чудовим подарунком. Такий милий аксесуар для ключів чи сумочки має бути у кожного.

Розмаїття фото брелків з бісеру та різноманітність технік виготовлення таких прикрас означає, що кожен знайде щось для себе.

Матеріали для брелока з бісеру

Спосібів створити брелок з бісеру стільки ж, скільки видів бісеру, намистин, стекляруса, а це дуже багато. Все залежить тільки від вашої фантазії та вибраних матеріалів.

  • Якщо ви оберете маленькі намистини Тохо або Міюкі, ви зможете створити будь-яку форму в техніці вишивки бісером — від казкових персонажів до відомих людей та улюблених речей.
  • Бісер побільше у поєднанні з намистинами класичного огранювання та перлинами дозволить створити аксесуар у стилі класичних дамських прикрас. Той же бісер у натуральних кольорах у поєднанні з дерев’яними намистинами або з виробного каміння підкреслить рустикальний або етно-смак його власника.
  • Використовуючи намистини або каміння більшого розміру, наприклад, розміром 6-8 мм, можна швидко створити брелок своєї мрії, наприклад, у формі підвіски. Якщо дитина або мама знайомі з різними техніками плетіння з бісеру, такими як пейот та цегляна вишивка, їх також можна використовувати.

Для основи відмінно підійдуть будь-які великі овальні форми, наприклад, дерев’яний диск, обвитий бусинами у вигляді мандали.

Бусини японського, чеського, китайського виробництва мають сотні кольорів і відтінків, тому ви можете створити з них справжні дива.