Фоторамки своїми руками: 120 фото найкращих ідей. Майстер-клас виготовлення рамки в домашніх умовах

Фоторамки своїми руками: ідеї, фото, приклади, варіанти красивого дизайну. Інструкція, як зробити рамку з підручних матеріалів

Один із найкращих способів прикрасити свій будинок – це повісити фоторамки зі знімками улюблених вам людьми. Фоторамки надають простору особливого відчуття, але знайти дешеві варіанти часом складно.

Навчившись робити фоторамки, ви зможете створити свій фірмовий стиль та розмістити усі улюблені фотографії. Фоторамка своїми руками з підручних матеріалів є досить простою, щоб її зробили навіть діти, і в той же час досить стильна для дорослих.

Отже, ви створюєте виріб разом всією сім’єю або самостійно, ці фото саморобних фоторамок покажуть вам все, що потрібно знати, щоб створити рамку для фотографії.

Фоторамка з паперу

Якщо ви хочете продемонструвати мистецтво свого малюка або спогади про улюблену поїздку, ці фоторамки своїми руками з картону та паперу – найкращий вибір.

Використовуйте ці нестандартні фоторамки, щоб прикрасити стіни або приклеїти їх до дверцят холодильника.

Для виготовлення цієї чарівної саморобної фоторамки вам знадобляться такі матеріали:

 • Лінійка
 • Перманентні маркери (або крейда, залежно від ваших уподобань)
 • Аркуші паперу А4
 • Клей
 • Ножиці

Порада: з інструкцій пізніше ви побачите, що ви скручуватимете папір, щоб створити рамку. Отже, спробуйте намалювати шаблони, які відповідають цій дії.

Уникайте великих конструкцій, які займають весь розмір паперу. Натомість використовуйте невеликі візерунки, що повторюються (наприклад, папір для подарункової упаковки).

 1. Почніть із вибору аркуша кольорового паперу. Помістіть картинку, яку потрібно обрамити, в центр і накресліть олівцем навколо неї орієнтири.
 2. Не забувайте робити напрямні на відстані кількох сантиметрів від країв фотографії. Це спрощує подальшу вставку зображення у рамку.
 3. Виріжте чотири зовнішні кути аркуша. Час прикрасити рамку для фото!
 4. Намалюйте візерунки, використовуючи фломастери, кольорові олівці, блискітки або навіть прикраси та наклейки. Вам потрібно лише прикрасити області навколо центрального прямокутника, залишивши місце, де ваше зображення буде рівним.
 5. Порада: використовуйте обгортковий папір або папір для альбомів, якщо вам потрібно супершвидкий проект або ви просто хочете позбавитися прикраси самостійно.
 6. Візьміть олівець і скачайте декоровані кути.Цей процес додасть вашій рамці тривимірного ефекту.
 7. Переконайтеся, що оздоблена сторона видно. При необхідності склейте кути закруглені кути.
 8. Порада: використовуйте достатньо міцний папір, щоб досягти бажаного ефекту, але досить м’який, щоб його можна було легко згорнути.
 9. Тепер ви готові приклеїти зображення, яке хочете відобразити у гарній рамці для фотографій!

Пам’ятайте, вам не обов’язково зупинятись на фотографіях. Ви також можете використовувати цю рамку для демонстрації малюнків вашої дитини або використовувати їх як подарунки та прикраси.