Як зробити топіарій своїми руками крок за кроком: урок рукоділля в домашніх умовах. Прості інструкції з фото та описом

Як зробити топіарій – покрокове виготовлення декоративного дерева своїми руками. Фото, прості інструкції для початківців

Топіарій – це декоративне дерево правильної форми, яке використовується для прикраси інтер’єру. Такі сувенірні дерева дуже популярні, вони можуть виготовлятися з різних матеріалів, штучних та натуральних.

Майстер-клас із створення топіарію допоможе створити таке деревце своїми руками, а фото саморобного топіарію послужить натхненням для роботи.

Історія походження

З давніх-давен садівники практикували фігурну стрижку дерев, вирізаючи з крони різноманітні фігури. Слово «топіарій» перекладається як фігурне підрізування, воно має латинське походження.

На сьогоднішній день топіарій відноситься до виробів, також вважається, що це деревце приносить удачу та допомагає позбутися фінансових проблем.

  • Топіарій зможе прикрасити будь-який інтер’єр, він чудово вписується в кожен стиль і може бути виконаний у будь-якій потрібній техніці. Комусь подобається топіарій із зерен кави, а комусь із монет та паперових банкнот.
  • Топіарій, зроблений своїми руками, стане чудовим варіантом на день народження або будь-яке інше свято. Його часто називають деревом щастя, тому його варто змайструвати.