Стелаж своїми руками: як зробити за кресленнями, схемами з розмірами. Найкращі варіанти конструкцій деревяних стелажів (120 фото ідей)

Стелаж своїми руками: з дерева та профілю, схеми та креслення з розмірами. Інструкція, як зробити просто, швидко та економічно (120 фото)

Стелаж або по простому полку – зручний, красивий та практичний предмет будь-якого інтер’єру. На ньому можна зберігати декоративні дрібниці, що додають затишку до домашнього інтер’єру або предметів, яким не вистачає місця у звичайному побуті.

Будь-який бажаючий може зробити гарний стелаж своїми руками за наведеною інструкцією. Нижче можна ознайомитися з фотографіями різних стелажів, щоб підібрати потрібний для виготовлення.

Що необхідно врахувати до початку роботи?

Насправді, можна зробити абсолютно будь-який варіант стелажу. Деякі фото стелажу, зробленого своїми руками, представлені нижче.

Але перед тим, як вибирати, варто врахувати такі особливості.

  • Новий предмет повинен органічно вписуватися в інтер’єр простору, в якому знаходиться.
  • Конструкція повинна витримувати навантаження, під яке створювалося (бо до початку робіт необхідно визначити призначення майбутнього виробу).
  • Висоту поличок краще прораховувати заздалегідь, так з’явиться додаткова можливість вміщувати великогабаритні вантажі.

Унизу на картинках представлений оптимальний варіант стелажу, який добре підійде майже під будь-який інтер’єр і буде досить містким.