Виробництво метелик покроково: 120 фото ідей створення метелика з кольорового паперу, картону та листя. Схеми та шаблони для дітей

Виробництво метелик: фото інструкція, схеми, шаблони та опис, як зробити з паперу, тканини та картону своїми руками

Природа – нескінченне джерело натхнення для різних виробів для дорослих та дітей. У дитячому садку та початковій школі часто створюють вироби метелика з паперу разом із дітьми.

Ця модель дуже популярна в орігамі, тому що створюється з різних, вирізаних, предметів різної геометричної форми. Розвиває уяву у дітей та залишає достатньо простору для дитячої творчості.

До того ж, зробити цей виріб досить просто, навіть дітям без досвіду роботи з орігамі. Для цього необхідно трохи потренуватися, з кожним разом метелик виходитиме краще і краще. Можна вибрати з представлених фотографію будь-якого метелика, якого можна легко зробити з дітьми.

Простий і красивий метелик

Починати слід від простого до складного. Тому, для початку, краще зробити метелика, в основі якого знаходиться конус. Фото виробу “метелик” з конусом можна переглянути нижче.

  • Щоб зробити такий виріб метелика своїми руками знадобляться: канцелярські ножиці, кольоровий картон із кольоровим папером, клей ПВА.
  • Спершу береться кольоровий картон білого, рожевого, блакитного або іншого ніжного та легкого кольору. Такий колір вибирається, тому що фон має бути нейтральним. Можна приклеїти траву із зеленого паперу, як показано на фотографії внизу.
  • Фон ​​можна прикрасити будь-якими предметами: від трави до сонечка, можна приклеїти дерево чи будиночок. Прикраса обмежується креативністю дитини та дорослої, яка вчить робити дитину вироби-орігамі.

Важливо залишити місце для метелика в центрі, тому робити прикрасу для фону бажано по краях. Тоді, дитячий виріб з метеликом буде гармонійним, цікавим і красивим.