Візок своїми руками: 150 фото ідей з дерева та металу, схеми та креслення з розмірами + інструкція зі збирання

Візок власноруч: схеми, креслення, фото, популярні варіанти конструкцій. Інструкція збирання візка для саду та городу

З самого першого дня будівництва, облаштування ділянки та після, для будь-яких будівельних та сільськогосподарських робіт, перевезення вантажів, обладнання, човнів або балонів з газом незамінний помічник – візок.

Її легко купити в магазині, проте промислові зразки часто не відповідають потребам своїми розмірами, вантажопідйомністю, маневреністю, ціною. Тоді на допомогу приходять кмітливість та підручні матеріали.

Візок для перевезення вантажів

Найбільш поширений двоколісний варіант. Такий візок легко управляється, в ньому зручно перевозити вантажі будь-якого виду, не застрягає в піску.


Одноколісна тачка не така стійка, вимагатиме деяких навичок в управлінні, зате вивантаження з неї можна робити як вперед, так і вліво/вправо.

Чотириколісний варіант підходить для транспортування важких та великогабаритних вантажів, таке пристосування часто робиться у вигляді платформи без бортів з низькою посадкою для полегшення навантаження та вивантаження.

Щоб зробити візок для перевезення своїми руками, можна використовувати будь-які підручні матеріали. Стара бочка з-під ПММ, фанера, металевий куточок, ліжкові спинки, дошки, бруски, ПВХ-труби, листи жерсті чи алюмінію – підійде все. Змайструвати можна навіть колеса.