Аплікація ведмідь: фото простих схем та шаблонів. Інструкція, як зробити аплікацію в середній, молодшій, старшій групі

Аплікація ведмідь: покроково своїми руками з паперу, тканини та картону. Вчимося, як зробити аплікацію + фото, шаблони та заготівлі для дітей

Дітки дуже люблять дивитися різні мультики: веселі, добрі, пізнавальні, колискові та інші. Ведмедик — найпоширеніший герой у дитячих казках, мультиках, оповіданнях.

Тому, в дитячих садках чи вдома дітям цікаво робити аплікації ведмедя у різний спосіб. На фото нижче ви можете бачити готову, красиву аплікацію ведмедя для дітей.

Зробити гарний виріб можна з різних матеріалів: від паперу до ниток. При цьому дитині легко пояснити принцип створення красивої аплікації або виробу.За допомогою простих та зрозумілих шаблонів нижче, ви легко зможете зробити гарного ведмедика. Як хлопчики, так і дівчатка будуть дуже раді такому цікавому заняттю.


Красиве ведмежа з паперу або картону

Паперові аплікації поширені як корисне заняття для дітей, у дитячому садку, у творчих студіях розвитку дитини, в домашніх умовах. На фото нижче є аплікація ведмедя, яку розберемо для прикладу.

Список необхідного приладдя:

 • Кольоровий картон та кольоровий папір;
 • Клей для паперу та картону;
 • Канцелярські ножиці.

При створенні аплікації можна намагатися відтворити точну копію або виявити фантазію, щоб прикрасити ведмедика, зробити його незабутнім.

Перед початком, необхідно потурбуватися:

 • Щоб усе необхідне лежало поряд у повному комплекті.Попередня підготовка дозволить довше підтримувати інтерес дитини, виключить розсіювання уваги.

 1. Візьміть коричневий аркуш паперу, намалюйте на ньому наступні елементи, зображені нижче. Потім, необхідно акуратно вирізати елементи ведмедя, що вийшли.
 2. На блакитний картон акуратно приклеюється трава зеленого кольору.
 3. Базромушки робляться так. Надрізає краєчок кольорового паперу (по всій ширині, на однаковій відстані один від одного). Знедрук візуальну пухнастість траві.
 4. На готове тло-підкладку приклеюються частини ведмедя, раніше вирізані. На фото нижче показано: як приклеїти тулуб.
 5. На тулубі приклеюються шорти, лямки та верхні лапки, як показано на фото нижче. Трохи зачекаємо, адже аплікація має підсохнути.
 6. Потім, як на фотографії, клеємо голову, очі, ніс, рот, вушка, краватку або пов’язку (для прикраси).
 7. За бажанням дитини, можна зробити декор ведмежатку. Приклеїти кишеньку, внутрішню частину пішов, сонечко, хмаринки — все, на що вистачить фантазії.


Якщо ведмедик вийшов не зовсім акуратним — нічого страшного. Необхідно пояснити дитині: що ми ще вчимося робити вироби своїми руками, іншого разу вийде краще.