Трафарети для аплікацій: 140 фото ідей виробів з паперу, листя та тканини. Список шаблонів для вирізування + інструкція, як зробити

Трафарети для аплікацій — список кращих шаблонів для дітей. Заготовки, щоб вирізати та роздрукувати + інструкції

Трафарети – це вид аплікацій, який найкраще підходить для дітей дошкільного віку та початкових класів шкіл. За допомогою них можна зробити як окрему картинку, так і створити цілу казку та багато інших виробів своїми руками.

При цьому у дитини розвивається фантазія, зорова пам’ять та дрібна моторика. Діти навчаються правильно поводитися з клеєм, ножицями та папером.

Основним правилом є правильно зібрати ціле зображення із численних дрібних. Головне навчити дитину дотримуватися правильної послідовності деталей. Тобто найбільша деталь повинна приклеюватися найпершою і далі зменшенням.

На сьогодні в інтернеті можна знайти масу навчальних презентацій та відеоуроків, щоб дитина розуміла, як і з чого краще починати.

Трафарети поділяються на вікові категорії. Основна відмінність – це складність виконання. Найлегші краще використовувати під час занять із дітьми трьох років.

І далі дивитися за складністю. Але на сьогодні в багатьох садках та школах вже використовують готові набори аплікацій, що видаються разом із навчальним матеріалом.

Ну, а якщо ваша дитина з деяких причин сидить удома, то в інтернеті можна знайти готові трафарети, деякі з них із докладним описом, що і як робити. Або навіть можна знайти трафарети з кінцевим результатом. Все залежить від сайтів.