Аплікація машина: із кольорового паперу своїми руками. Майстер-клас з фото та описом для малюків + шаблони для вирізування

Аплікація машина своїми руками – фото кращих схем та шаблонів для малюків. Інструкція виготовлення аплікації із кольорового паперу
Для батьків не секрет, що хлопчиків дошкільного віку досить важко надовго захопити якимось заняттям. А коли йдеться про рукоділля, то дитина часто повністю відмовляється від процесу, не дослухавши пропозицію до кінця.

На допомогу в таких ситуаціях прийде аплікація машина, транспортні засоби ними набагато цікавіше сприймаються, ніж будь-які інші види екземплярів. Щоб при виготовленні прищепити не лише навички в мистецтві, а й суттєво розширити кругозір юного члена сім’ї, іноді батьки йдуть на хитрощі.

Не зайвим буде запропонувати дитині створити крім гоночних треків, які вона любить після перегляду свого першого мультфільму, а й службову техніку. Адже знаючи відмінні риси транспорту, він зможе впізнавати його надалі без особливих проблем.

Пожежний транспорт

На фото аплікації машина такого типу виглядає максимально ефектно, адже в ній встановлені сходи, проблискові маячки та безліч пристроїв для гасіння пожежі.

Дорослі повинні допомагати при перших спробах зробити вироб, важливо правильно вирізати заготівлі, для цього потрібно закупити або взяти вже готове приладдя з письмового столу, в них входить:

 • Ножиці.
 • Папір різних відтінків.
 • Клей.
 • Основа.

Часто набір складових для робіт однаковий, тому варто переходити до алгоритму дій. Покроковий опис допоможе не розгубитися на кожному з етапів реалізації задуманого, у разі виникнення питань можна швидко зазирнути в матеріал і продовжити процес.Основна частина кріпиться найпершою, вона має бути червоного кольору, попереду формуються білі вікна.

Не потрібно забувати про важливий елемент – це пожежні сходи, які розташовують у задній частині транспортного засобу. Колеса можна зробити у двох варіантах, намалювати фломастерами або приклеїти заготовки.

Рада! Надати ефектності вийде за допомогою диму, його створюють із пшона, пластику або інших підручних матеріалів.

Поліцейський автомобіль

Ця аплікація для дітей також чудово виглядає після завершення роботи, дитині в наймолодшому віці можна роздрукувати готові малюнки та допомогти вирізати з них деталі.

Існують також гарні, практичні шаблони, застосовуючи такий трафарет, вдасться в ігровій формі донести потрібну, безперечно, корисну інформацію, яка стане в нагоді дітям у дорослому житті.

Не менш вражаюче виглядають дорожньо-патрульні машини з різних дрібних складових, найчастіше це кульки із пластиліну, які необхідно розподілити, дотримуючись колірного оформлення на ескізі.

Швидка допомога

Основ красивої аплікації створюється з білого відрізка паперу, на ньому мають помітний об’ємний червоний хрест.

Після чого приступають до оформлення ходової частини транспортного засобу, ці елементи можна допомогти вирізати малюкам, щоб геометрична фігура вийшла максимально рівною.

Для полегшення процесу варто обвести круглі речі простим олівцем і запропонувати дитині пройти ножицями по контуру, трохи потренувавшись, вона зможе створювати такі форми самостійно.

На останньому етапі швидка допомога оснащується маячками і виділяється кабіна, якщо виявити фантазію, то виріб вийде дуже ефектним.

Складніший варіант виконання

Перш ніж переходити до роботи трудомісткого зразка, варто навчитися робити своїми руками простіші картини, а керуючись отриманими знаннями, юний член сім’ї зможе реалізувати найсміливіші задуми.
Застосування тканини в процесі користується великою популярністю, адже транспортний засіб виглядає дуже реалістично. Передається фактура, властива вантажівкам або довгомірам, що суттєво урізноманітнить виготовлення автомобілів різних розмірів.Щоб не заплутатися в розташуванні деталей, було розроблено багато шаблонів саме для тканинних аплікацій, їх вдасться без особливих труднощів роздрукувати та використовувати.Військовий автомобіль

Багато хлопчиків без розуму від спеціальної техніки, тоді слід розглянути готові матеріали для створення такого типу машин або почати вирізати заготовки.

 1. Для роботи не потрібно мати особливі навички в малюванні, необхідно лише слідувати покроковій інструкції та дотримуватися одного зі зразків.
 2. Деталей у такому виді виробі досить багато, кожній дрібниці варто приділити особливу увагу, адже автомобіль військового зразка.
 3. Усілякі антени або додаткові баки додадуть екземпляру ефектності, по ходу роботи слід пояснити малюкові, для чого служать такі пристрої, зав’яжеться досить довга бесіда.

Об’ємні фігурки

На площині із щільного картону вдасться зробити оригінальні та досить гарні речі, такий підхід до реалізації задуманого відмінно підійде для виставок та конкурсів. Потрібно докласти більше зусиль, адже процес дещо ускладнений.

Підручних предметів знадобиться також багато, найчастіше для автомобілів підходять елементи зі строгими лініями, наприклад:

 • Сірникові коробки.
 • Упаковка від олівців.
 • Будь-які прямокутні або квадратні екземпляри.

Етапи роботи:

 1. Після формування основи у вигляді автомобіля певного зразка, варто переходити до оформлення декоративного плану.
 2. Кольоровий папір вирізають строго за розмірами, після чого приклеюють за допомогою ПВА.
 3. На цій стадії потрібно виявити уважність до дрібниць, щоб весь каркас був якісно захований, інакше зовнішній вигляд обов’язково зіпсується.

Незвичайний підхід до роботи

Істотно урізноманітнити звичне виготовлення автомобіля допоможе заміна сировини для виробу, вата не тільки сприятиме інтересу, а й розвине працелюбність, акуратність та художній світогляд дитини.

Різні сипкі крупи також часто використовуються батьками, при невеликому сімейному бюджеті варто закуповувати найдешевші сорти круп.
Підручні матеріали не потрібно відкидати убік, дрібні складові здатні вдало підкреслити деякі елементи в конструкції виробу та прикрасити готовий зразок.

Фото аплікації машина