Як звязати покривало (150 фото): найкращі моделі, прості та красиві схеми візерунків для початківців. Урок вязання покривала спицями

Як пов’язати покривало поетапно своїми руками: 150 фото найкращих схем візерунків, ідей та моделей. Майстер-клас з в’язання спицями та гачком

Покривало для дивану та ліжка сьогодні є дуже важливим предметом інтер’єру. На м’якому покривалі можна організувати майданчик для малюка, легкий плед можна взяти з собою на пікнік або для сну на відкритому повітрі.

Самими міцними та стильними виробами є саморобні пледи, пов’язані або пошиті з тканини.

Переваги саморобних покривал

Найочевидніша перевага покривала, пов’язаного своїми руками, – це унікальний декор полотна. Керівниця має чудову можливість самостійно вибирати пряжу, оцінювати її якісний склад, підбирати стиль та методику в’язання, орієнтуючись на власні вміння та навички.

До переваг використаної методики відносять також:

  1. Поява нових способів в’язання, включаючи ручний метод, завдяки яким можна отримати шикарне покривало, що чудово зберігає тепло.
  2. Завжди є можливість вибрати матеріал, який не викликає алергічних реакцій, що особливо актуально для дітей молодшого віку.
  3. Дитячі ковдри можна декорувати, використовуючи нитки різних кольорів та товщини, нашивки, наклейки з різноманітними сюжетами.

Сьогодні вибір пряжі для в’язання є доступним для кожного майстра, що дозволяє комбінувати нитки, підбирати різноманітні кольори, формувати малюнок.

Радує також великий вибір готових інструкцій та схем в’язання.