Як звязати гумку: схеми вязання спицями та гачком для початківців. Майстер-клас з фото та описом, як звязати

Як зв’язати гумку: прості та складні схеми з фото та описом. Інструкція, як зв’язати, щоби не розтягувалася.

Перш ніж приступати до вивчення інформації, як зв’язати гумку спицями, варто зазначити, що з цього елемента починається будь-яка в’язана річ. Він забезпечує збереження форми виробу, роблячи його теплим та еластичним.

Є безліч способів в’язання даного візерунка. Найчастіше майстриня вив’язує кілька різновидів, підбираючи найкращий варіант для вибраної моделі.

Особливості

Фото в’язаної гумки наочно демонструють, що вона є еластичним полотном, що виходить за рахунок чергування в деякому порядку лицьових і виворітних петель.

Щоб уникнути деформування візерунка під час експлуатації виробу, рекомендується вибирати пряжу з акриловими волокнами. Якщо використовувати натуральні нитки, то бажано доповнити їх шпульною гумкою того ж кольору або ниткою спандексу.

Елемент допускається виконувати як спицями, так і гачком. Перший інструмент дозволяє отримувати полотно, що тягнеться. Внаслідок цього найчастіше рукоділки в’яжуть резинку саме на ньому, використовуючи гачкову в’язку лише за необхідності.

Підбираючи спиці, досвідчені в’язальниці радять орієнтуватися на товщину пряжі.Працюючи, треба в’язати вільно, але уникати дірочок.