Як звязати кардиган спицями та гачком: кращі техніки, схеми, візерунки для початківців, фото красивих моделей для жінок

Як пов’язати кардиган – ТОП фото найкращих моделей для жінок. Вчимося покроково в’язати спицями та гачком + цікаві схеми з описом

Про те, як зв’язати кардиган – знають багато любительок рукоділля, але не всі охоче беруться. Не кожна майстриня візьметься за великий в’язаний виріб – потрібно багато терпіння та вільного часу.

Але якщо знати секрет, як швидко в’яжуться пальта та кардигани великої в’язки, можна виконати щось подібне буквально за кілька вечорів.

Як вибрати модель кардигану?

Листі каталоги жіночого одягу, можна зустріти розкішні в’язані моделі, що імітують ручну роботу. Сьогодні мода на них відродилася.

Столичні стилісти пропонують використовувати їх у різних комбінаціях, складаючи стильне демісезонне «цибуля» (образ).

  • Кардіган – великий в’язаний виріб, із застібкою, розстібний або під зав’язку на поясі. Це щось середнє між в’язаним пальто та подовженою кофтою – діна коливається до коліна (і більше).
  • Це може бути довгий до п’ят розкішний кардиган, пов’язаний гачком, або ж укорочений виріб, який було б зручно носити під джинси та кросівки на кожен день.
  • Вибираючи модель для виконання своїми руками, краще знайти таку, що дуже подобається, але не потребує великих витрат та уточнень за візерунком та викрійкою.Краще братися за виконання моделі, що сподобалася, легкої для виконання.

Навіть без опису, при побіжному погляді, рукодільниці має бути зрозуміло, як зв’язати кардиган для жінки чи дівчинки-підлітка.

Корисна порада! Без опису не варто братися за трудомісткий «лало» або інший модний кардиган, якщо мало досвіду. Краще зв’язати просту модну модель хустковою в’язкою з гарним оздобленням. Наприклад, із «малинками» на пишних рукавах, маючи схему візерунка.