Панно своїми руками: 140 фото ідей та оригінальних задумів. Інструкція, як зробити панно на стіну + поради та рекомендації

Панно своїми руками – майстер-клас створення панно для інтер’єру. Фото креативні ідеї. Інструкція, як зробити з підручних матеріалів

Майстер-клас із виготовлення панно своїми руками дозволяє прикрасити інтер’єр без особливих витрат. Панно можна повісити на будь-яку стіну, якщо вона зроблена самостійно. В цьому випадку враховуються всі особливості приміщення, його колірна гама та стиль.

До того ж вартість такої ручної роботи буде високою, а матеріалів потрібно буде купити мінімум, не витративши майже нічого.

Відмінність панно від картини

Багато хто не знає, чим відрізняється панно своїми руками з підручного матеріалу від картини, плутаючи ці поняття між собою. Як правило, картина намальована, а панно ж є сукупністю різних технік.

Воно може бути виконане із пластикових, текстильних, дерев’яних елементів. Найчастіше воно повторює сюжет чи навіть частину інтер’єру будинку. До того ж панно є об’ємним декоративним елементом, тоді як картина є плоскою його частиною.