Брелок своїми руками: інструкція, як зробити в домашніх умовах із різних матеріалів + фото простих ідей, форм, схем

Брелок своїми руками: майстер-клас виготовлення з дерева, паперу, ниток. Фото красивих ідей та задумів.

Мабуть, кожен хоче мати предмети або аксесуари, які підкреслюють індивідуальність людини. Часто, брелок – чудово справляється з цим завданням. В інтернеті є багато відео на тему, як зробити брелок, а також різноманітної інформації.

Тому, що складно підібрати щось індивідуальне, і багато хто хоче виготовити собі цей аксесуар самостійно.

На фотографіях нижче можна познайомитися з різними варіантами унікальних та красивих брелоків, які можна зробити собі або подарувати близьким у святковий день (день народження, річниця чи інше свято).


Вибір відповідного матеріалу

Вибір матеріалу – найперший і найголовніший крок при виготовленні будь-якого брелока. Матеріал має бути якісним, щоб максимально продовжити використання гарного предмета. Деякі наділяють брелок таємничими значеннями: талісман на удачу, оберіг або захист від псування з пристрітом.

Перелік матеріалів, з яких може бути виготовлений брелок: офісний папір, нитки для шиття, тканина, бісер для вишивання, пластилін для ліплення, різні гумки або стрічки, каміння обереги.

Також підійдуть різні гачки, відрізки від ремінців, пробкові пляшки, мотузочки, олівці та багато іншого. Деякі матеріали можна переглянути нижче.