Мякі іграшки своїми руками: ТОП-100 фото ідей для початківців, схеми, викрійки. Вчимося робити іграшку з тканини

М’які іграшки своїми руками: прості викрійки та схеми для початківців. ТОП фото ідей з описом, як зробити

Розглядаючи всілякі варіанти виконань на фото м’яких іграшок у більшості любителів рукоділля, з’являється бажання спробувати себе у цьому мистецтві.

Особливо затребуваною ідея здасться майстрам, у яких накопичилося чимало обрізків різної тканини, адже їх можна вдало використати у роботі. Подібні речі послужать як прикраса декоративного плану у кімнаті та підійдуть для подарунка родичу.Процес захоплюючий, тому в ньому варто задіяти дітей різного віку, після виготовлення першого шедевра юні члени сім’ї зможуть насолодитися грою з мультиплікаційним персонажем або твариною.

Підготовчий етап

Окрім посібника зі створення м’яких іграшок своїми руками для початківців, потрібно закупити або дістати з ящика для зберігання речей тканину.

Серед популярних видів варто виділити:

  • Бавовна.
  • Трикотаж.
  • Джинс.
  • Фліс.

Для надання готової форми обсягу її наповнюють поролоном, синтепоном або холлофайбером, ці складові необхідно заздалегідь передбачити.


Не буде зайвим запастися мотками ниток різних відтінків, щоб шов гармонійно виглядав у готовій іграшці, а також набір голок різної товщини. Для джинсових матеріалів знадобиться товстіший екземпляр, а трикотаж прошивається тонкою голкою.

Щоб задекорувати вироби необов’язково закуповувати готові очі, хоча такі заготовки чудово підкреслюють зовнішній вигляд виробу, можна використовувати маленькі гудзики або іншу дрібничку з отвором під нанизування нитки.