Як зробити ляльку: з ниток, тканини та дроту. Покроковий майстер-клас з фото та описом. Урок рукоділля для початківців

Як зробити ляльку – інструкція, як зробити своїми руками із підручних матеріалів. Фото кращих ідей та моделей ляльок
Багато років тому наші предки думали, що всяка річ, що зображає людину, має особливу енергетику. Вона могла бути як позитивною, так і негативною.

Так люди своїми руками створювали ляльки Вуду та ляльки-обереги. Їх застосовували у найрізноманітніших релігійних та містичних обрядах. А ось дитячою іграшкою лялька стала відносно недавно.

 • Фото саморобної ляльки
 • Переваги

  На сьогоднішній день ляльки є дуже популярними у дітей. Купити таку іграшку можна практично скрізь. Але магазинна лялька має один істотний недолік – вона зовсім не оригінальна, точно таких же існує багато тисяч, і всі схожі одна на одну.

  Але якщо зшити ляльку своїми руками, вона буде унікальна і принесе дитині набагато більше радості, ніж покупна, оскільки зроблена з любов’ю. Таку зробити зовсім не складно і не триватиме багато часу.

  Також подібна лялька має важливі переваги:

  • Іграшка, зшита з м’якої та приємної тканини, стане дуже комфортною для дитини, ніж магазинна лялька із пластику або гуми. Підсвідомо вона асоціюватиметься з живою людиною.
  • Якщо взяти для наповнювача якусь крупу, то лялька стане чимось на зразок антистресу, бо на дотик виявиться досить приємною. Крім того, з нею затишно засинатиме.
  • Коли у створенні бере участь сама дитина, то не тільки ви, а й вона отримає купу позитивних емоцій та приємних спогадів, та ще й розвине дрібну моторику, потренує уяву та уважність. Він своїми руками чудово впорається з такою роботою, як вирізування викройки ляльки з паперу або наповнення виробу.
  • Будь-який виріб, що був виготовлений самостійно – унікальний, і це найголовніше. Ніщо не зрівняється з іграшкою, в яку ви вклали свою душу та любов.
  До речі, дуже може статися так, що вам сподобається процес виготовлення власних ляльок, і вам захочеться займатися цим ще й ще.