Кольє своїми руками: майстер-клас, як зробити кольє з підручних матеріалів (з намистин та бісеру), фото, схеми в різних стилях

Кольє своїми руками – фото ідеї красивих прикрас. Схеми виготовлення з намистин, бісеру та ниток (поради + майстер-клас)

Для того, щоб зробити кольє своїми руками з намистів для себе або на подарунок близькій людині вам знадобиться дріт, нитка, волосінь – для основи намисто і звичайно намистини різного розміру.

Перевірте, що намистини або дріт можна вдягнути. Крім цього вам підійде: нейлонова волосінь, еластична нитка або міцна поліефірна, або бавовняна нитка будь-якого кольору на ваш вибір.

Це найкращий варіант для кольє з бісеру. Дріт із міді, алюмінію або нержавіючої сталі також є гарною основою для нанизування намиста.

Деякі типи дроту також мають кольорове покриття, тому ви можете придбати будь-який колір. Відріжте дріт або нитку на 15 см довшу, ніж довжина намисто.

Якщо відрізати дріт або нитку довшу, ніж ви хочете, щоб вийшло готове кольє, у вас буде достатньо матеріалу для роботи. Інакше може бути складно закріпити кінці.