Вязання сукні: модні моделі 2024 року. Схеми, опис, викройки для жінок та дітей від 0 до 3 років + інструкція з фото

В’язання сукні: фото модних моделей, урок в’язання спицями для жінок і дітей, схеми, інструкції, викройки

У в’язанні сукні для жінок, які мають досвід роботи зі спицями та гачком, немає нічого складного.

Потрібно знайти вдалу схему, придбати необхідну кількість ниток і через пару тижнів стильне вбрання буде готове.

 • Фото в’язаних суконь
 • Модні тренди

  В’язані сукні, як і інші предмети одягу, підкоряються модним віянням. Зараз у тренді стильні малюнки, багатий декор, оригінальний фасон з упором на рукави або плечі, обробка з бахроми, оверсайз.

  Всі ці дизайнерські прийоми роблять трикотажні вбрання неймовірно актуальними.

  • Стильна сукня-світр ручної в’язки змінює вільний крій, стаючи більш подовженою та жіночною. Іншою модною тенденцією є комбінування прямої в’язаної сукні та штанів палаццо або труб. Такий союз дарує надзвичайно елегантні монохромні образи.
  • Безперечний хіт цього року – однотонне максі з найтоншої пряжі з розрізом збоку та подовженою горловиною. Особливо гарно воно виглядає, будучи виконане у стриманій колірній гамі. Романтичний жовтий, ніжно-незабудковий, світло-ліловий тони зроблять образ легким та свіжим.
  • Актуальними залишаються моделі з незвичайною рельєфною в’язкою.Геометричні орнаменти, коси, різноманітні пензлики та шишечки, властиві авторським роботам, користуються сьогодні надзвичайною популярністю. Говорячи про в’язання гачком сукні, варто приурочити його створення до літа з ажурними пляжними туніками.