Як звязати рукав спицями: опис схем та візерунків. Вчимося вязати рукави з промою (фото інструкція)

Як зв’язати рукав – схеми та поради щодо в’язання спицями для початківців. Покроковий майстер-клас з фото та описом

Будь-яка в’язана річ створюється частинами. Не можна розглядати виріб як монолітну структуру. Прийдеться застосовувати різні підходи для виготовлення: шийного, спинного відділу та рукавів.

Кожна недосвідчена майстриня стикається з питанням, як зв’язати рукав спицями для майстра-початківця, якщо ще немає особливих навичок, але багато бажання вчиться. Ось цим зараз і займемося.

Розберемося разом, що необхідно для створення даного елемента якісної речі. Не важливо, що задумано у будь-якому випадку потрібний особливий підхід до роботи.

З чого почати

Початківцю варто розглянути багато фото пов’язаних рукавів, але вигідніше вивчити техніку на основі наочного прикладу — готової речі. Крім цього варто спиратися на опис процесу створення версії.

Це необхідно для усвідомлення яким способом робити роботу та що за спицю експлуатувати для досягнення мети. Тут важливий кожен нюанс, оскільки іноді потрібно використання кругових спиць.

Далі підбирається пряжа на основі відповідних характеристик. Допускається ідентичний чи змінений колір рукавів. Наприклад, під шубою використовуються гладкі та облягаючі з приглушеним рельєфом.

Порада: У деяких випадках завершена робота доводиться до досконалості завдяки гачку або прошивці тасьмою на машинці.

Але для успіху роботи крім цього потрібно правильно розрахувати кількість петель за задуманим розміром.

Не менш важливі інші параметри:

  • Довжина елемента виробу для рук;
  • Ширина в залежності від майбутнього власника виробу;
  • Співвідношення розмірів рукавів та загальної довжини речі.

Коли новачок навчиться враховувати всі особливості роботи, він поступово перетворюється на майстра. І зможе використати будь-яку схему в’язання рукава спицями. Далі розберемося з усіма нюансами цієї не простої справи.