Як звязати шарф-хомут спицями та гачком: схеми з фото та докладним описом. Урок вязання шарфу для дівчинки та жінки

Як зв’язати шарф-хомут – вчимося в’язати спицями та гачком. ТОП-150 фото красивих варіантів + ​​схеми для початківців

Традиційний хомут — це трикотажний або в’язаний виріб, який можна носити на голові та шиї. Його можна натягнути як капюшон або опустити як невеликий шарф.

Хомути досить легко зв’язати, тому вони чудово підходять для початківців. Наразі можна розібрати покрокову інструкцію, яка дозволить зв’язати шарф-хомут для дівчинки чи жінки.

Новинки моделей 2024

Зараз можна виділити 3 види снуду або хомута для дівчат. Кожні кілька років змінюється стилістика, вироби стають зручнішими, проте процес в’язання часто ідентичний.

На які варіанти варто звернути увагу модницям:

  1. Об’ємні моделі — робляться за допомогою стандартної платкової в’язки. Для надання обсягу використовуються товсті спиці або схема в’язання плетінки. Подібні вироби hand-made збережуть свою актуальність ще кілька років. Рекомендується робити однотонні вироби, які ідеально поєднуються з пальто.
  2. Коси та арани – подібні візерунки зберігаються на піку моди вже кілька сезонів. Готовий виріб їхньої гарної пряжі в магазині може коштувати від 2 тисяч рублів. Образ точно зверне увагу перехожих, хомут добре виглядає як з верхнім одягом, і зі светром, блузкою тощо.Для осіннього варіанту потрібно вибрати колір марсалу, для зимового — гірчиця, кава з молоком, темно-сірий.
  3. Варіанти з фактурної пряжі — один із найпростіших варіантів, який можна пов’язати простим гачком за кілька вечорів. Виглядає незвичайно, добре захистять від холоду.
Хомути славляться своєю трансформацією. Вони можуть з простого щільного шарфа перетворитися на капюшон, який захистить від вітру або хуртовини.

На фото в’язаних шарфів-хомутів видно варіанти, як володарка може використовувати трансформації, щоб зробити свій образ більш помітним.