Як вязати мотив спицями та гачком: прості та красиві схеми мотивів для початківців. Покрокова інструкція з фото та описом, як зробити

Як в’язати мотив – ТОП найкращих схем з описом та фото. Вчимося в’язати своїми руками мотив спицями та гачком (покрокова інструкція)

На кожному фото в’язаного мотиву є оригінальний візерунок, що відрізняється особливою вигадкою, майстерністю і фантазією. Така творчість часом захоплює і захоплює цілком, дозволяючи створювати чудові та незрівнянні речі.

Починаючи за однією схемою в’язання мотивів, з часом набираючи досвід і майстерність, майстрині створюють свої персональні каталоги найулюбленіших візерунків.

З них згодом можна зробити будь-який виріб, починаючи від невеликих серветок і мережива до жилетів, тунік, різноманітних кофт та кофтин, об’ємних скатертин і навіть пледів.

З опису в’язання мотивів можна отримати необхідні знання для заняття подібного рукоділля.

Різновиди мотивів

Для того щоб дізнатися, як в’язати красиві мотиви, потрібно обов’язково ознайомитися з найбільш популярними техніками, наприклад:

  • «Бабусиними квадратами»;
  • «Африканською квіткою» та ін.

У хід йдуть навіть залишки використаних ниток. Вони знайдуть «друге життя», перетворившись на витончену накидку для стільця, пару домашніх тапочок, оригінального чохлика на стільниковий або ноутбук, повсякденні шалі та скатертинки.

Подібного плану в’язані штучки завжди гідно оцінять і у власному будинку, і на дачі.

Схематично вони бувають:

  • Квадратними;
  • У формі кола;
  • Ромбічні контури;
  • Шестикутники.

З перших двох видів легко може вийти і ажурна кофта, і кокетлива спідничка, і ніжна сукня, і навіть літні шорти.

Якщо складність виконання всього виробу за допомогою мотивів трохи лякає, спростити завдання допоможуть прості звичайні візерунки. Їх просто виконати і по колу, і як поворотних рядів.

А ось терпіння – це великий плюс до вашого натхнення. Такий процес дуже не швидкий і трудомісткий.