Ажурне вязання спицями своїми руками поетапно: схеми, візерунки, фото з інструкцією для початківців

Ажурне в’язання спицями — найкращі та найкрасивіші схеми візерунків із фото. Інструкція для жінок, як правильно зв’язати

Більшість господарок вважають за краще проводити своє дозвілля за в’язанням. Це дуже поширене захоплення. Проте раніше подібним різновидом рукоділля займалися через потребу.

У наші дні, коли створення в’язаних речей перетворилося на хобі, застосовують не лише звичайну в’язку. Сучасними майстринями придумано безліч схем в’язання спицями ажурних візерунків із описом.

Щоб зв’язати ажур, потрібен досвід, акуратність, але результат того вартий.

Основні нюанси

В’язання спицями ажурних візерунків призначене для отримання радості від готових виробів – пледів, палантинів, кофт. Подібне проведення часу не вимагає від жінки досконало володіти спицями. З нескладним ажуром може впоратися новачок.

Що потрібно для створення модної речі? Симпатичний малюнок, докладний опис, грамотна схема, оригінальна модель, а також бажання. Предмети гардеробу, виконані ажурною в’язкою, будуть доречні із сукнями, кофтами, дитячим одягом, літніми аксесуарами.

Для багатьох візерунків застосовують накиди та пров’язування 2-х петель разом. Повітряність полотна залежить від товщини ниток та номера спиць.