Як повязати плед: ТОП-100 фото нових моделей та схем з описом. Вчимося вязати плед за інструкцією для початківців

Як зв’язати плед своїми руками: 100 моделей та фото схем. Урок в’язання пледа спицями та гачком (покрокова інструкція)

Як це не дивно, але з в’язаним пледом можуть бути пов’язані одні з найприємніших спогадів у житті. Холодною зимою він зігріває, поки коханої людини немає вдома. А як щодо спільних сімейних переглядів мультфільмів, лежачи на дивані і ховаючись пледом великої в’язки.

І всі ці моменти ще приємніші, коли річ створена власними руками. Багато хто починає шукати схеми в’язання пледу. І вибір тут практично не обмежений.

Можно зв’язати товстий або тонкий, великий або менший, різноманітних геометричних форм, кольорів, дрібної або великої в’язки. Не дивно, що очі можуть розбігатися.

Як зв’язати плед гачком для початківців?

Гачок дає великий простір для креативу. Їм можна зв’язати плед із малюнком. Різновидів у стилі в’язання так само безліч, але потрібно ж з чогось почати.
Інструменти, які знадобляться:

 • Гак;
 • Голка;
 • Пряжа.

Порядок роботи:

 1. Починайте в’язання головним кольором. Необхідно замкнути в кільце шість петель і зробити три повітряні петлі і зв’язати в кільце ще два стовпчики з накиданням.
 2. Слідом дві повітряні петлі, три стовпчики з накиданням у кільце і снів дві повітряні петлі.
 3. Схему необхідно повторити двічі, внаслідок чого вимальовується квадрат.
 4. Робимо знову три повітряні петлі, (перший стовпчик з накиданням) і в арку виконуємо три стовпчики з накиданням, дві повітряні петлі та три стовпчики з накиданням.
 5. Те ж саме в’яжемо в арки, що залишилися. Крайню потрібно закінчити двома стовпчиками з накиданням та сполучним стовпчиком.
 6. В арки, що знаходяться по боках квадрата, в’яжемо по три стовпчики з накиданням, а в кутах необхідно в’язати те саме.
 7. Завершуючи бабусин квадрат — візерунок, який у нас виходить, треба поміняти колір нитки та зв’язати пару рядів іншим кольором і потім новий ряд знову основним кольором.
 8. Для обв’язування країв необхідно в одну арку в’язати по сім стовпчиків з накиданням, а в іншу один стовпчик без накидання. Так пройтися краями пледу.

Виходить простий, але досить милий плед.