Аплікація тварин (140 фото ідей): шаблони тварин з гарячих країн і півночі. Урок виготовлення аплікації з паперу для дітей

Аплікація тварини своїми руками — 140 фото найкращих виробів та аплікацій з паперу для дітей (покрокові інструкції, схеми, шаблони)

Аплікація відкриває новий світ прикраси ваших проектів. Ви можете використовувати його на дитячому одязі, ковдрах, сумочках та іграшках. Аплікація може бути зображенням або простою буквою-монограмою та може бути виконана на вашій машині або вручну. Можливості безмежні. Вчимося робити своїми руками гарні речі.

Вперше дітям відкривають світ аплікацій ще в дитячому садку, у такому юному віці за допомогою аплікацій діти намагаються самостійно відтворити навколишній світ, вірніше сказати зібрати його частинами.

Діткам розповідають та показують на прикладах, що існують різноманітні техніки. У дитячому садку дітей більше вчаться звертатися з ножицями, олівцем та іншим канцелярським приладдям, яке використовується в процесі створення аплікації.

А ось у шкільній програмі закладено зовсім іншу мету. У шкільній програмі закладено сприйняття дитиною зовнішнього світу та відображення її за допомогою олівця, ножиць та клею.

Спочатку навчають дітей відтворювати довкілля:

  • Квіти,
  • Тварини,
  • Предмети вжитку.