Аплікація людина своїми руками поетапно: майстер-клас для старшої та середньої групи, шаблони геометричних фігур, малюнки (120 фото)

Аплікація людина (120 фото): покроково своїми руками з паперу. Урок виготовлення людини у русі з геометричних фігур

Для дітей з самого раннього віку аплікація стає захоплюючою грою, яка не тільки підвищує навички плавних та точних рухів, а й розвиває їхнє образне мислення та фантазію.

Малюки вчаться визначати предмети за формою, кольором, запам’ятовувати їх назви та способи взаємодії один з одним. Аплікації допомагають їм стати більш усидливими та сконцентрованими.

Аплікація людини з геометричних фігур

Різні техніки виконання дозволяють захопити аплікацією дітей будь-якого віку. Для першого досвіду добре підійде аплікація людини із геометричних фігур.

Такий спосіб виконання допоможе розвинути асоціативне мислення дитини, допоможе розібратися у формах частин тіла та визначити схожі фігури.

На фото аплікації людина на повний зріст показана за допомогою використання простих фігур із кольорового паперу. Використовувати можна також заготовки з тканини або цупкого картону.

Щоб заняття з малюком пройшли максимально пізнавально дорослим, варто використовувати такі прийоми:

  • Промовляти вголос назву частин тіла, показувати їх на тілі дитини;
  • Говорити назви фігур та демонструвати їх схожість із частинами тіла;
  • Допомагати малюкові зрозуміти, де має знаходитися в просторі та чи інша частина тіла і правильно розмістити її на папері.

Щодо практики, то для молодших тіток потрібно заготовити шаблони геометричних фігур, які залишиться тільки правильно приклеїти на аркуш паперу.

Місця для наклеювання фігур можна позначити на папері контуром, щоб малюкові було легше визначити, як розташувати частини тіла відносно один одного, або залишити малюкові шанс самому визначити, де краще виглядатимуть ноги і руки у його людини.

Дітям старшого віку можна довірити самим вирізати геометричні фігури і розмістити їх на папері. У міру набуття навичок завдання можна ускладнити, запропонувавши малюкові зробити композицію із зображенням кількох людей.