Аплікація кішка покроково своїми руками: з кольорового паперу та картону, майстер-клас з фото та шаблонами для дітей

Аплікація кішка: інструкція з виготовлення кішки з паперу. Цікаві фото ідеї дитячих аплікацій + схеми та шаблони

Важко знайти якихось інших домашніх вихованців, які означають для людини так само багато, як кішки. Все більше людей із задоволенням заводять собі котів, охоче пораються і граються з ними, фотографують їх і викладають їх смішні витівки на відеохостинги.

Але зовсім не обов’язково висловлювати своє задоволення від спілкування з котами шляхом банальної фотографії або відеозйомки. Напевно, кожному шанувальнику вусатих вихованців доведеться до душі ідея зафіксувати їх і в більш відчутному образі.

Існує безліч жанрів, що дозволяють зображати котів досить реалістично. Це:

  • Статуетки із пластиліну;
  • Художня вишивка на подушках;
  • Замальовки за допомогою туші, олівців та фарб.

Аплікація у вигляді кота

Відмінним варіантом для любителів пухнастих пустун також стане аплікація кішка. Зробити її буде набагато простіше, ніж вишивка або фігурка з твердого матеріалу.

Цей жанр легко обходиться без достовірності, за відсутності якої нерідко критикують аматорські малюнки та скульптури. Сенс аплікації полягає у передачі загального враження від натури, а не відтворенні її у всій повноті та подробицях.

Тож достатньо буде трохи поспостерігати за своїм котом або подивитися кілька котячих відео у світовому павутинні, і аплікація вийде на славу.

  1. Перед тим, як взятися за роботу, бажано вивчити фото аплікації кішка, опубліковані у світовому павутинні.
  2. Там можна дізнатися, як багато стилів аплікацій, за допомогою яких можна відобразити властиві кішкам красу і незалежність.
  3. Варто тільки почати займатися аплікацією в жанрі анімалізму, і вона затягне у своє нескінченне царство з головою не лише школяра, а й дорослого.
  4. Особливо надихає те, що навіть перший досвід наклейки зображення, повністю заснований на наслідуванні шаблонів, дозволяє отримати досить цікавий результат.
  5. Нижче будуть представлені варіанти виготовлення аплікацій з кішками з детальними покроковими інструкціями.
  6. Досить вибрати найкращу техніку, і далі обов’язково все вийде.