Аплікація з серветок: 130 фото ідей, шаблонів та заготовок. Урок рукоділля для дітей 3,4, 5 та 7 років (майстер-клас для початківців)

Аплікація з серветок своїми руками: шаблони та заготовки для дітей. Фото красивих аплікацій + покрокова інструкція

Спільна творчість із дітьми – чудовий час проведення дозвілля. Можна зайнятися улюбленою справою, а можна спробувати зробити щось нове. Наприклад, зробити аплікацію із звичайних серветок.

Втрачатися сильно на це задоволення не треба, тому що матеріал можна купити в будь-якій торговій точці за непрямою ціною. Найголовніше, що потрібно подбати, так це натхнення і фантазія.

У чому особливість аплікацій для дітей

Діти беруть активну участь у виготовленні виробів за допомогою серветок. Найбільш поширена дана техніка серед молодших діток – трирічок.

Це зумовлено тим, що технологія виготовлення настільки проста, що вони із задоволенням беруться за роботу і вчаться робити вироби своїми руками.

Під час творчого процесу у хлопців розкриваються задатки до творчості, розвивається дрібна моторика рук, вони вчаться працювати з матеріалом, який необхідний для створення аплікації (ножиці, клей, серветки тощо).

Зважаючи на те, що починають займатися даним ремеслом діти молодшого дошкільного віку, то малюнки для аплікацій вибирають прості як за формою, так і за складністю конструкції.