Аплікація метелик своїми руками: майстер-клас з фото та описом для дітей + шаблони, схеми та малюнки для аплікації

Аплікація метелик: прості схеми та шаблони з паперу для дітей. Фото інструкція для початківців, як зробити своїми руками

Виготовлення аплікацій – розвиваюче та захоплююче заняття для дітей. Навіть багато дорослих виявляють свої творчі навички, створюючи різноманітні вироби. Яскрава аплікація метелик – оригінальна прикраса для інтер’єру, виріб на виставку в дитячий садок або школу.

Існує чимало технік створення такої картини. Вибирати дизайн слід виходячи із власної зайнятості та доступних матеріалів.

Інструменти та матеріали

Аплікація – це вироби, створені шляхом приклеювання або пришивання окремих деталей до основи. Її можна зробити з картону, кольорового паперу, тканини та інших матеріалів.

В якості елементів декору використовують кольоровий папір, ґудзички різних розмірів, шматочки тканини, мініатюрні бусинки. Фіксувати деталі можна за допомогою термоклею або ПВА.

Аплікації для дітей краще робити з картону та кольорового паперу. З цими матеріалами працювати простіше та зручніше. Дитина зможе самостійно впоратися з основними етапами виготовлення. До того ж, ці матеріали є повністю безпечними.

Паперові аплікації створюються у кілька простих етапів:

  1. Зробити ескіз.
  2. Вирізати фігури.
  3. Приклеїти деталі до основи. Найкраще використовувати щільний кольоровий картон.
  4. За бажанням намалювати фломастерами або фарбами додаткові елементи.