Аплікація овочі: урок для старшої, середньої та підготовчої групи. Вчимося робити аплікацію з паперу своїми руками (120 фото)

Аплікація овочі своїми руками поетапно — шаблони фруктів для аплікації з паперу, оригінальні ідеї виробів, 120 фото + інструкція

Привернути увагу найменших учнів віком 3-4 років не просте завдання. Їм властиво відволікатися, оскільки нецікаво сприймати матеріал у звичайній формі і з віку відрізняються не посидючістю чи гіперактивністю. Але, якщо розповідати про овочі або фрукти на основі гри, малюкам набагато простіше засвоювати та запам’ятовувати інформацію.

Для цього використовується аплікація для дітей із поетапною інструкцією створення. Завдяки такому варіанту навчання діти легше засвоюють знання та розвивається дрібна моторика рук.

Вони із задоволенням залучаються до цікавого процесу, оскільки необхідно працювати ножицями, щоб вирізати заготовки, використовується клей, що має дивний запах і склеює пальці, різнокольорові олівці та фломастери, кольоровий папір та багато іншого.