Фенечки з бісеру (110 фото ідей): найкращі схеми з малюнками. Майстер-клас плетіння браслета з бісеру своїми руками

Фенечки з бісеру своїми руками – найкращі фото ідеї прикрас. Урок бісероплетіння для початківців. Красиві схеми для дітей

Мистецтві плетіння прикрас з бісеру не одне тисячоліття. Відомі з часів Стародавнього Єгипту, вони в різний час виконували різні, не тільки декоративні функції. Так, наприклад, бісерний браслет міг багато розповісти про статус свого власника, розповісти про ніжні почуття або стати таємним посланням.

Своя сучасна назва фенечки отримали завдяки субкультурі хіпі. “Діти квітів”, які запозичили ідею дарування один одному “браслетів дружби” у індіанців Північної
Америки, вручаючи їх один одному, також використовували їх як символ братства, а однакові парні фенечки виконували роль обручок. Але сьогодні втратили своє символічне значення, вони стали просто витонченою прикрасою. Залежно від кольору та візерунка їх можуть носити як дівчата, так і юнаки, як маленькі модниці, так і стильні дами.

І хоча сучасні фенечки можуть сильно відрізнятися один від одного в дизайнерському рішенні, для їх виготовлення використовуються ті ж схеми плетіння, якими користувалися і індіанці, і бунтарі 60-х, і неформали 80 – 90-х, і маленькі дівчатка початку 2000 -х.