Вязання тапочок спицями та гачком: ТОП-100 фото схем візерунків з описом. Огляд найкращих ідей + покроковий майстер-клас

В’язання тапочок – ТОП простих способів, як зв’язати спицями та гачком. Майстер-клас з описом техніки, схемами та візерунками (100 фото)

В’язані тапочки дуже добре бережуть ноги від холоду та забезпечують почуття комфорту. За допомогою гачка або спиць в’яжуть різні варіанти тапочок, залежно від в’язки, кольору та оформлення.

Є багато різних схем в’язання тапочок спицями для початківців, нижче будуть представлені деякі з них, разом із оглядами матеріалів для в’язання.
Тапочки-балетки спицями

  1. Виконуються з прямокутника, ширина полотна 15 см, висота 19 см.
  2. Пряжа — «Піхорка народна», 70% акрил, 30% вовна, 100гр./220м., спиці 4.0мм.
  3. Набрати класичним способом 28 петель на 2 спиці.
  4. В’язати хустковою в’язкою, зняти кромочну і всі петлі пров’язати лицьовими до кінця ряду, останню — виворітною, всі інші ряди в’язати також всього 70 рядів.
  5. При довжині стопи 22 см потрібно пров’язати 19 см, після чого закрити всі петлі.
  6. Для зшивання використовувати голку з товстим вушкам, скласти закриту частину навпіл, підтягнути кілька разів кромкові петлі з одного та з іншого боку, підхоплюючи одну петлю з одного боку, одну з іншої, стягувати разом, зшивати одну арку кромкової петлі. Коли до кінця залишиться приблизно 1 см, стягнути всі арки разом.
  7. Потім з іншого боку стягнути, підхоплюючи одну петлю з одного боку, іншу з іншого.
  8. Коли тапочки будуть готові, можна його прикрасити, використовуючи нитку іншого кольору.
  9. Потрібна нитка довжиною 20 см. одного кольору та 2 нитки по 20 см. контрастного кольору.
  10. 3 нитки скласти разом і скрутити в шнурок, скласти його навпіл, дати перекрутитися і зав’язати в вузлик – вийде трояндочка. Підхопити голкою з ниткою підхопити всі кінці з виворітного боку та прошити разом, підхопити петельки трояндочки по колу, зафіксувати та пришити до капців.