Вязані комбінезони для новонароджених: опис схеми та техніки вязання спицями комбінезону для початківців (фото інструкція)

В’язані комбінезони для новонароджених – красиві моделі та фото ідеї. Майстер-клас із описом схеми в’язання для початківців

Серед величезного вибору дитячого одягу, особливе місце займають комбінезони для новонароджених або як їх називають «чоловічки». Вони не лише красиві, а й дуже практичні.

Можна вибрати будь-який смак і гаманець, для холодних днів і для літа. У в’язаному комбінезоні вашій дитині буде тепло та зручно.

Але якщо ви вмієте хоч трохи в’язати, можна своїми руками створити унікальний виріб для вашого малюка! Адже ви хочете, щоб на вашу дитину звертали увагу?

Якщо ви думаєте, що це дуже складно і ви не впораєтеся, якщо ви ніколи не пробували в’язати такий виріб — прочитавши нашу статтю, ви зрозумієте, що це зовсім не складно. Головне у всьому розібратися.

Покрокова інструкція в’язання

Якщо зважилися, то перед тим, як приступити до роботи, ви повинні вибрати модель, яка вам сподобається.

Порада – якщо ви недосвідчена в’язальниця, вибирайте прості моделі. У цьому вам допоможуть фото в’язаних комбінезонів. Надихайтеся та приступайте до роботи. Після того, як модель обрана обов’язково прочитайте опис в’язаного комбінезону для новонароджених.

В описі ви знайдете повну інструкцію про те, що вам знадобиться для роботи. Скільки та яку пряжу вибрати, які використовувати спиці, скільки набирати петель на кожну деталь.
А також схему в’язання комбінезону спицями. Якщо досвіду у в’язанні у вас мало, то для початку вибирайте прості візерунки (лицьова або виворітна гладь) щоб не заплутатися.

  • Якщо ви в’язальниця зі стажем, то можете комбінувати різні візерунки, використовувати «коси», «шишечки» та інші.
  • При виборі пряжі зверніть увагу на її гіпоалергенність – адже шкіра вашого малюка така ніжна. Пряжа не повинна викликати роздратування.
  • Зазвичай виробники вказують на етикетках, що ця пряжа призначена саме для дітей, маркуючи її словом Baby. На етикетці вказаний номер спиць якими в’яжеться виріб. Це позбавить вас мук вибору — які спиці вибрати?
  • Адже якщо не правильно вибрати спиці для даної пряжі-виріб може вийти або занадто пухким або навпаки»збитим». Небажано вибирати пряжу із великим відсотком синтетики.
  • Вироби з такої нитки, після кількох прань можуть покритися катишками і виглядати не красиво. Також не варто вибирати пряжу із довгим ворсом. Ворсинки можуть потрапляти дитині в рот або очі.