Вязання спицями з мохера: 140 фото моделей та схем для жінок. Покроковий майстер-клас із докладною інструкцією

В’язання спицями з мохера – ТОП-140 фото найкращих моделей. Детальний опис схем з покроковою інструкцією, як зв’язати

Мохер це особливий різновид пряжі, він виготовляється тільки з вовни ангорської кози, що дозволяє зробити волокна цього матеріалу досить довгими та пишними.

Це надає виробам м’якість, також чудово зберігає тепло. З цього матеріалу можна пов’язати практично будь-яку теплу річ, таку як плед, шаль або палантин.

Окрім цього, пряжа підійде для створення невеликих ажурних виробів, таких як шарфи, шапки, сукні та елементи костюмів. У роботі з цим матеріалом можуть використовуватися гачки, спиці та одночасно обидва види інструментів.

Основні відмінності

Мохер дуже часто плутають із ангорою, це обумовлено великою зовнішньою подібністю. Ангора виготовляється з кролячої вовни, у той час як мохер з вовни кіз, що дозволяє створювати більш довгі та пухнасті нитки. Крім того, мохер набагато міцніший за ангору, що також позначається і на вартості матеріалу.

Міцність мохера обумовлена ​​додаванням до складу пряжі акрилу або шерсті вівці. Додавання цих компонентів не позначається на пухнастій фактурі ниток. У якісній пряжі цього типу вміст козячої шерсті не повинен бути вище 80%.