Вязані коси спицями: 150 фото схем та красивих візерунків. Вчимося, як зробити великі коси (інструкція з описом)

В’язані коси спицями: ТОП-150 фото найкращих схем та візерунків для початківців. Майстер-клас з в’язання з описом

Таланливі майстрині з багатьох видів творчості часто вибирають в’язання на спицях, за допомогою яких, використовуючи різноманітні техніки та матеріали, можна створювати найкрасивіші речі.

За допомогою спиць можна вив’язати величезну кількість складних візерунків, у тому числі об’ємних кіс, завдяки яким можна отримати легкі, але теплі речі.

Коси – досить поширений вид візерунків, який відрізняється великою кількістю варіантів. Керівниці-початківці можуть відчувати певні труднощі при формуванні джгутів. Допомогти впоратися з роботою може докладна схема в’язання коси спицями для початківців, вивчивши яку, можна прикрасити складною в’язкою будь-яку річ.
Особливості візерунка

Процес в’язання кіс досить простий і не потребує складних маніпуляцій. Візерунки, що переплітаються, можуть бути доступні навіть новачкові.Тим, хто вирішується на використання подібного візерунка у в’язці вперше, можна випробувати свої вміння на невеликих заготовках. Однак легкість вив’язування переплетень дозволяє використовувати їх одразу на великі речі.
Схема візерунка в’язаної спицями коси має певні особливості:

  • Для формування малюнка не потрібні додаткові складні пристрої;
  • Виріб в’яжеться простими петлями;
  • Схема підходить для будь-якої речі (шапок, рукавичок, шкарпеток, светрів, шарфів та ін.);
  • Існує велика кількість різновидів малюнка.

Основу вив’язування візерунка є принципом перехрещення. Найчастіше для цього потрібна третя спиця. На неї нанизуються підготовлені для переміщення петлі. Які можуть залишатися як перед полотном, і за ним. При поверненні петель на місце виходить переплетення у вигляді коси.

Плетені візерунки в технічному плані виконуються легко, але вимагають особливої ​​уваги, оскільки в процесі в’язання виникає необхідність постійно рахувати петлі та контролювати їх розміщення.