Як звязати пальто спицями: покроковий майстер-клас для початківців, фото найкращих схем та моделей з описом

Як пов’язати пальто: інструкція для жінок з описом схем та фото. В’язане пальто своїми руками. Вчимося в’язати спицями

В’язані речі ручної роботи підходять не всім. Найчастіше такий вердикт можна почути від стилістів. Насправді ж ці слова – небажання ділитися секретами, які накопичувалися протягом усієї кар’єри.

Глянувши на фото в’язаного пальта в інтернеті, можна переконатися, що воно практично універсальне. Прекрасно підходить під різні стилі, і типи фігур.

Однак, щоб досягти такого ефекту, потрібно добре розібратися у питанні. Відразу взяти спиці і зв’язати шедевр, навряд чи вдасться. Нижче представлений короткий екскурс у світ в’язаних речей, який допоможе створити пальто, що ідеально підходить.

Види в’язаних пальто

Перш ніж шукати схеми в’язання пальто, і думати, як зв’язати гачком пальто, слід розібратися в його широкому видовому ряді. Відомі будинки моди, чи не щороку у своїй колекції представляють кілька в’язаних речей.

Для обивателів вони – новинка, але мало хто знає, що зазвичай така річ – лише нова інтерпретація вже існуючого стилю. Таких стилів є десятки, але є серед них найпопулярніші, загальновизнані.

Пальто з Аранами

Це один із найпоширеніших варіантів у світі в’язаних пальто.Цей вид має очевидні плюси, але водночас і деякі недоліки.

До плюсів цього пальта належать:

 • Універсальність. Такий фасон популярний уже довгий час. І судячи з кількості захоплених відгуків, закінчиться така тенденція не скоро;
 • У процесі виготовлення можна використовувати пряжу будь-якого виду. Головне – щоб матеріал, був якісним.

Мінус Пальто з Аранами полягає в тому, що зв’язати його буде не так просто. Перш ніж переходити до цього виду, варто потренуватися на більш простих, з технічної точки зору моделях.


Пальто великим в’яззю

Саме таким можна вважати пальто, виконане з товстих ниток спеціальним чином. Такий варіант пальта в першу чергу відрізняється незвичайним зовнішнім виглядом, що привертає увагу.

Для того, щоб його виготовити знадобиться:

 1. Гачок. Пов’язати пальто вийде лише за його допомогою.
 2. Спеціальна пряжа. У пріоритеті товсті вовняні нитки.

Пальто великим в’яззю потрібно створювати з великою кількістю малюнка.

Платкове в’язання

Платкова в’язка є технікою в’язання, де всі петлі, крім сполучних, в’яжуться лицьовою частиною, причому у всіх рядах. Це один із простих варіантів.

Окрім простоти, цей стиль в’язання має кілька плюсів:

 • Обсяг. Специфіка в’язання робить речі щільними. Пальто цього типу можна носити навіть у невеликі холоди;
 • Універсальність. Платкова в’язка з товстої пряжі добре виглядає і сама по собі, і в тому випадку, якщо були додані деякі декоративні елементи, наприклад, коси.

Пальто, пов’язане спицями, із застосуванням хусткової в’язки, виглядає так само добре, як, якби пальто в’язалося гачком. Єдина вимога до хусткового в’язання – необхідно робити петлі рівними, а ряди симетричними. Якщо дотримуватися цих умов, то вдасться зробити не тільки хустку, але й, наприклад, в’язане дитяче пальто.

Тип в’язання – не єдине, що потрібно розглянути, перш ніж шукати відео, як зв’язати пальто. Адже навіть найдорожча і найшикарніша річ може не підійти конкретній людині.


Вибір пальта на кшталт фігури

Для того, щоб пов’язане пальто не виявилося на найдальшій полиці тільки тому, що «не йде», необхідно правильно оцінити сої фізичні дані та підібрати той фасон, який допоможе приховати недоліки фігури та виявити її переваги.

Деякі, зі списку правил, які допоможуть правильно вибрати фасон:

 1. Якщо є зайва вага, необхідно уникати пальто-кокон, а також вищеописані хустковий стиль.
 2. Дівчатам, які мають фігуру, типу «груша», варто акцентувати свою увагу на хутряному, або іншому об’ємному комірі, який візуально створює баланс між верхньою та нижньою частиною тіла.
 3. Вибирати фасон пальта, потрібно орієнтуючись не лише на фігуру, а й психологічні уподобання. Наприклад, сором’язливим особам підійде пальто із широким поясом.
 4. Облік зростання. Зростання – один із ключових фактів у виборі дизайну пальта. Дівчатам нижче 160 сантиметрів потрібно відмовитися від великих елементів декору.Також потрібно суворо стежити за поясом та тримати його на рівні талії.
 5. Фігура-яблуко. Такий тип жіночого тіла має на увазі стрункі деякі зайві ваги в області боків і живота. Візуально коригувати фігуру можна за допомогою короткого пальта вільного фасону. Також вигідно на такій фігурі виглядають асиметричні вироби.
 6. Перевернутий трикутник. Для чоловічої частини населення цей тип фігури є бажаним. Однак, дівчата, які отримали таке «багатство», не завжди раді. Характерною рисою перевернутого трикутника є вузька талія та широка, об’ємна грудна клітка. Оптимальним варіантом для цього виду фігури є пальто, що розкльошує донизу.
 7. Прямокутник. Цей тип фігури відрізняють стегнами і грудьми, що не виділяються. Головне завдання верхнього одягу, у цьому випадку – надати обсягу. Зробити це можна за допомогою широкого коміра та тонкого пояса.

Коли навіть фасон запланованого виробу не є загадкою, можна переходити до кольору.

Як вибрати актуальний колір

При виборі кольорової гами можна піти одним з двох шляхів.

 • Перший – просто проаналізувати ринок, і з’ясувати, який колір популярний у нинішньому році.
 • Хід можливий, але не дає гарантії того, що пальто сподобається.
 • Другий – зрозуміти, що конкретно очікується від пальта, і, виходячи з цього розуміння, вибирати забарвлення.

Ось кілька порад, які допоможуть розібратися, у тому, як колір впливає на вигляд речі:

 1. Кольори від чорного до сірого, а також темно-синій, мають властивість стрункішою.
 2. Шотландська клітина робить фігуру свого власника візуально вищою.

Є ще жодне, і не два правила «Ідеального пальта». Вивчити їх новачкові не так і просто, але якщо все ж таки здолати цю науку, то якість речей у гардеробі значно підвищиться.

Адже жодна річ, куплена в магазині, не зможе підійти так, як підійде пальто, пов’язане вручну, зі знанням сильних сторін фігури та її недоліків.

Фото в’язаного пальта