Чепчик для новонародженого спицями: від 0 до 3, 4 місяців. Майстер-клас з фото та описом + схеми з інструкціями для початківців

Чепчик для новонародженого спицями – фото найкращих моделей. Схеми із описом, як пов’язати. В’язаний чепчик своїми руками

В очікуванні малюка батьки намагаються підготувати те, що знадобиться йому у перші тижні життя. Перші штанці, перші кофточки і звичайно ж чепчики для новонародженого.

Можна відправитися в магазин і серед усієї різноманітності вибрати відповідний товар. А можна створити унікальний виріб своїми руками. Адже ви хочете, щоб на вашому малюку звертали увагу?

Якщо ви хоч трохи вмієте в’язати, то, прочитавши нашу статтю, ви зрозумієте, що це зовсім не складно, а в результаті отримаєте річ, яка буде тільки у вас. І ще один плюс – ви суттєво заощадите гроші.

Як вибрати модель

Як для дівчинки, так і для хлопчика моделі можуть бути однаковими. Різниця лише у колірній палітрі. Бажано вибирати ніжні пастельні кольори та розбавляти їх яскравими смужками або манжетами.

Для дівчаток підійдуть моделі з рюшами, бантиками, а для хлопчиків стриманіші моделі. Визначитись вам допоможе фото чепчика для новонародженого. На фото ви можете розглянути всі деталі, подивитися поєднання кольорів і вибрати те, що вам припаде до душі.


Натхняйтеся та приступайте до роботи.