Як повязати туніку: схеми із описом. Урок вязання спицями та гачком для початківців. Найкращі фото ідеї тунік

Як зв’язати туніку своїми руками – спицями та гачком, прості схеми для початківців. Майстер-клас з фото та інструкція з в’язання

Туніка – предмет гардеробу, який прийшов до нас із Античності. Єдине, що змінилося в наш час – цей різновид одягу стали виготовляти з різних матеріалів. Особливо потрібні сьогодні в’язані моделі ручної роботи.

Особливості тунік, пов’язаних вручну

На фото в’язаних тунік видно, що ця затишна річ є чимось подібним до подовженого пуловера або укороченого плаття. Накидку на бікіні теж називають тунікою.

  • Незалежно від крою, виріб дуже вільно спадає по фігурі і тому підходить модницям будь-якої статури, підкреслюючи переваги і маскуючи недоліки. Цей предмет одягу можна носити на вулиці та на роботі, комбінуючи із брюками, спідницями, легінсами.
  • Туніки, пов’язані гачком або спицями, відрізняючись широкою різноманітністю видів, не сковують рухів, яких би фасонів вони не були. У них можна ходити будь-якої пори року. Проте особливо вони потрібні влітку. Безумовно, їх можна купити в бутіку, але більше радості подарує власноручне в’язання.