Вязання гачком сніжинки: прості схеми та красиві візерунки для початківців. Вчимося вязати сніжинку за інструкцією (100 фото)

В’язання гачком сніжинки – майстер-клас з докладним описом, фото найкращих схем та візерунків, в’яжемо сніжинку своїми руками

З настанням зими з’являється бажання прикрасити свій будинок відповідними предметами декору, такими як сніжинки, ялинки, гірлянди. Що може бути краще, ніж самостійно пов’язати кілька унікальних сніжинок, накрохмалити їх та розвісити по дому?

Такий декор буде доречним у будь-якому дизайні інтер’єру, відмінно впишеться серед інших декоративних предметів.

З чого почати

На фото в’язаних гачком сніжинок видно, що вони можуть бути не тільки різними за візерунком, але й за товщиною нитки, що використовується. Тому спочатку потрібно визначитися, використовуватиметься спиця або гачок.

Великих відмінностей між цими інструментами немає, однак для першого інструменту існує набагато більше оптимальних схем.

  • Для гарних сніжинок знадобиться тонка пряжа, гачок в’язальний під номером 1, після чого можна буде приступати до в’язання.
  • Колір майбутніх виробів повністю залежить від переваг, але рекомендується робити білі або блакитні, це класичні кольори, які підійдуть до будь-якого інтер’єру.
  • Гарно виглядають сніжинки, пов’язані з пряжі на основі металізованої нитки. Завдяки цьому вони мають достатню жорсткість.