Вязання шали спицями та гачком: схеми з описом та покроковими інструкціями. Урок вязання з фото для початківців

В’язання шалі: легкі та красиві схеми для в’язання спицями та гачком. Майстер-клас з фото та описом + поради, як зробити

В’язання шалі гачком — одне з найпростіших і найприємніших занять. Зв’язати такий виріб під силу навіть майстрині-початківці, а результат не тільки перевершить очікування, але й надихне на подальшу творчість.

Такий виріб стане стильним доповненням до будь-якого вбрання та душевним подарунком. Часу на створення подібного виробу піде зовсім небагато, а значить усидливості вистачить у будь-якої майстрині.

Крім того, створення шалі — це чудовий спосіб відпрацювати навички в’язання гаком для складніших виробів.

Переваги в’язаної шалі

Фото в’язаної шалі найкраще демонструє те, як вдало вона виглядає з будь-яким туалетом.

Цей продукт чудовий спосіб скоригувати будь-яку фігуру:

  • Крадує повноту
  • Маскує широкі стегна
  • Візуально підкреслює груди
  • Робить спину стрункішою
  • Візуально подовжує ноги

Окрім цього, шаль ручної в’язки завжди виглядає розкішно і робить будь-який одяг більш багатим. За допомогою шалі можна урізноманітнити будь-який туалет.

Якщо створити кілька виробів з різних видів пряжі, це істотно збагатить гардероб.Також шаль асоціюється з теплотою та душевністю, а значить говорить про м’який характер.

Більш того, при власноручному виготовленні можна підібрати будь-яку пряжу: віскозу, шерсть або ангору, а значить шаль буде виконана з дорогих і натуральних матеріалів, які припадуть до душі майстрині.