Вішалка своїми руками покроково: 140 фото найкращих ідей, Інструкція, з чого зробити в домашніх умовах

Вішалка своїми руками: з металу, дерева та підручних матеріалів. Інструкція з виготовлення. Фото кращих ідей та конструкцій

Вішалка біля вхідних дверей є незамінним предметом, що дозволяє повісити одяг людям, що входять до приміщення. Вона хороший варіант, якщо придбання меблів до передпокою не передбачається.

У деяких квартирах немає достатньо місця для розміщення в цьому місці меблів, також часом господарів не влаштовує ціна або колір покупних виробів. Тому, багато хто задається питанням, як зробити вішалку своїми руками?

Найбільш компактний – це настінний варіант, який можна створити власноруч. У статті буде розглянуто варіанти виготовлення вішалок своїми руками.

Підлогові види

Вішалки для підлоги зроблені своїми руками мають відмінності за матеріалом виготовлення:

  1. Кована модель. Відрізняється унікальністю зовнішнього вигляду, створить прикрасу мереживними елементами. Варто пам’ятати, що через тяжкість виробу її перенесення по будинку буде скрутною справою.
  2. Металеві вироби. Виявили себе надійними, стійкими та ґрунтовними конструкціями. Хромовані частини виділять строгість та цінність металовиробу. Такі вішалки бувають цільнозварювального або розбірного типу.
  3. Вішалки, зроблені власноруч із пластику. Вони виходять легкими та міцними, але найчастіше застосовуються для малої кількості одягу.
  4. Дерев’яні конструкції найпопулярніші у користувачів. Дерево дозволяє створити різні за типом конструкції та складності виробу.
  5. Меблі з кількох матеріалів. Комбінування надає домашньому майстру більший простір реалізації ідей.