Кульочки для пелюсток троянд на весілля своїми руками: схеми та шаблони для початківців. Інструкція, як зробити в домашніх умовах, 130 фото

Кульочки для пелюстків троянд: схеми, шаблони, 130 фото ідей. Покрокова інструкція, як зробити кульки на весілля своїми руками

З давніх-давен існує чудова традиція – на весіллі або на урочистості прийнято обсипати людей пелюстками троянд, цукерками, монетками та зерном. Це чудова прикмета, яка обіцяє багатство, успіх і благополуччя.

На сьогоднішній день традиція осипати молодят залишається незмінною і практикується досить часто. Чому б не підтримати цю чудову ідею і не створити симпатичний кульок для обсипання своїми руками.

Обряд обсипання

Цей обряд символізує найкращі побажання для молодих. Коріння цього дивовижного обряду дуже глибоке, вони беруть свій початок з часів Стародавньої Русі, у Стародавньому Римі також практикувався такий обряд.

  • Кожен елемент осипання символізує щось певне, цукерки – до солодкого життя, монетки – до багатства, а пелюстки троянд – до довгого та щасливого подружнього життя, сповненого любові.
  • Традиційно, першою обсипати молодят повинна мати нареченої. Це відбувається одразу після того, як наречений та наречена залишають батьківський будинок після викупу. Перший посип символізує достаток, тому обсипати закоханих потрібно зерном та монетками.