Як зробити троянду своїми руками поетапно: покрокова інструкція, як зробити троянду з паперу швидко та легко. Фото кращих ідей виробів

Як зробити троянду: майстер-клас виготовлення з простого та гофрованого паперу своїми руками (фото інструкція з описом)

Квіти, напевно, найдивовижніший і неповторний витвір природи. А який чудесний їхній аромат! Їх можна подарувати коханим близьким і просто поставити у себе в будинку, вони будуть тішити своєю красою та створювати затишок.

Іноді хочеться пробувати робити щось своїми руками, чи це рукоділля або малювання картини, напевно любителі домашнього хобі замислювалися про створення квітів своїми руками, адже це не лише творче заняття, а й розкриття своїх талантів.

Чому б вам не зробити троянди з підручних матеріалів, троянди – найніжніші квіти, їх хочеться зробити одними з перших, у цій статті ви дізнаєтесь як.


Горщик із забарвленого паперу

Зроблений горщик нагоді для невеликих речей. Можна подарувати, наприклад, мамі або бабусі на 8 березня. Що вам потрібно буде мати – два листи, фарба (рожева та зелена), клейовий пістолет, ножиці, горщик, обгортковий папір.

Процес створення:

  1. Рожеву фарбу розвести водою і нею покрити аркуш.
  2. Сумнути його і розпрямити, дати висохнути, потім можна побачити оксамитовість листа.
  3. Відрізати смужку (15×6) і зробити хвилі.
  4. Згорнути смужку в рулон і зафіксувати термоклеєм, це буде серцевина.
  5. Вирізати пелюстки і приклеїти навколо цього рулону, потрібно клеїти дрібні, потім великі до моменту, коли квітка буде завершена, відвернути кінчики.
  6. Пофарбувати другий лист зеленою фарбою і вирізати з нього листя, закріпити два листки біля троянди.

Нагоді квітковий горщик, його просто оберніть квітковим папером і закріпіть отримані квіти.