Ламбрекени своїми руками: викройки для початківців з фото та описом, як пошити (покрокова інструкція)

Ламбрекени своїми руками: майстер-клас по крою для початківців. Проста інструкція, як пошити + фото ідеї дизайну та прикраси

Багато господарів замислюються над тим, як зробити ламбрекен своїми руками, адже така декоративна драпірована тканина може чудово прикрасити віконний отвір, верхню частину об’ємних дверей і навіть ліжко.

Пристосування практичне і виглядає досить симпатично, завдяки таким доповненням вдасться суттєво прикрасити оформлення будь-якої кімнати.М’які, жорсткі та комбіновані типи ламбрекенів набули широкого поширення, їх можна все частіше зустріти в дитячих кімнатах, вітальні та спальнях.

Для самостійного створення елементів потрібно лише дотримуватися однієї зі схем, з усіма етапами варто ознайомитися заздалегідь, щоб уникнути різноманітних ексцесів.

Підготовчий етап

У питанні, як пошити ламбрекен своїми руками вузького зразка допоможе докладна інструкція, слід відразу помітити той факт, що навіть новачок зможе впоратися з роботою.

Насамперед створюється форма, алгоритм дій простий, він виглядає так:

  1. На аркуші паперу необхідно накреслити горизонтальну лінію, яка буде закріплена на карнизі та виконає функцію напрямної.
  2. Обчислюється ширина та метраж ваги.
  3. Після чого переходять до розрахунку довжини дуги.
  4. Приділяється увага каскаду, від цього рішення завісить візуальне оформлення складок, їх драпірування.
  5. Приступають до викривання заготовок.З деякими видами тканини на етапі підготовки потрібно бути максимально акуратним, адже від незручних рухів тонка структура обов’язково розтягнеться або виникнуть пошкодження.