Ідеї ​​для особистого щоденника: ТОП-150 фото ідеї та способів оформлення 2024 року. Найновіші та найлегші способи дизайну для дівчаток

Ідеї ​​для особистого щоденника – фото ідеї оформлення для дівчаток. Красиві вироби своїми руками. Інструкція, як зробити щоденник

Напевно, кожна дівчинка у дитячі та юнацькі роки вела особистий щоденник, а деякі продовжили робити, коли виросли. Адже це найнадійніший друг, який ніколи не розбалакає заповітні таємниці, написані в ньому, чудово зрозуміє переживання, що творилися в душі.

У кожної дівчинки була своя унікальна манера оформлення. За роки існування він зазнав маси змін. Як зараз він виглядає, що в ньому пишуть і як зробити свого безмовного друга красивим і унікальним мова піде в цій статті.

Що можна розповісти у щоденнику

Основною ідеєю для ведення ЛД є те, що тут можна писати про що завгодно – про особисте, важливе, потаємне, те, що посоромлюєшся сказати оточуючим:

 • Думки;
 • Переживання;
 • Враження;
 • сумнів;
 • Радості та сум;
 • Гнів і т.д.


Будь-яка інформація, записана в щоденнику, збережеться на довгий час, до якої можна повернутися, перечитати, коли захочеться.

Переосмислити і можна розсміятися тим переживанням, які були там описані.

Отже, що може бути записано у щоденнику:

 1. Особиста інформація. Перед тим як пустити його у справу, необхідно заповнити головну сторінку щоденника – інформацію про власника. Тут вказується вся інформація про людину, яка вирішила завести щоденник, а також його захоплення та уподобання.
 2. Підсумки за рік, місяць, тиждень, день. У цій частині особистого щоденника для дівчаток можна оцінити обстановку того, що сталося за певний період часу, що вдалося зробити, а що ні. Лукавити тут не перед ким, тому можна бути чесним самим із собою.
 3. Радісні епізоди життєвого періоду. Ця інформація корисна тим, що у важкі моменти життя до них можна повернутися, прочитати та зрозуміти, що все обов’язково буде добре. Найголовніше якнайбільше помічати таких моментів і не забувати їх сюди записувати.
 4. План на невеликий відрізок часу. Кожна володарка ЛД може пофантазувати і придумати собі як найближчі, так і далекосяжні плани. Щоб про них не забувати, вона також може занести їх у цей розділ, періодично заглядаючи та коригуючи їх залежно від виконання поставлених цілей.
 5. Подорожі, подорожі. Тут можна написати, де була можливість побувати, і куди хотілося б поїхати. Через певний проміжок часу можна перечитувати цей розділ і дивитися, що змінилося.
 6. Сновидіння. Яскраві, емоційні та цікаві сни також можна відобразити в особистому щоденнику.Для вдалого сприйняття під час прочитання можна прикрасити особистий щоденник малюнками.
 7. Улюблені книги, музика, фільми. Буде добре якщо заносити в щоденник час від часу ті фільми, які справили незабутнє враження, теж стосується літературних творів.Крім даних сторінок в особистому щоденнику можна придумати масу інших, наприклад – улюблена тварина, улюблена страва, сторінка настроїв та побажань.