Банти зі стрічок своїми руками: майстер-клас виготовлення з атласних стрічок, для 1 вересня та подарунка (140 фото ідей)

Банти зі стрічок своїми руками: оригінальні способи виготовлення. Покрокова фото інструкція, як зробити об’ємний бант

Ні для кого не секрет, наскільки добре виглядають на подарунках гарні банти зі стрічок. Вони можуть не тільки прикрашати подарунки, їх також можна використовувати як прикраси для волосся або для одягу.

Спочатку може здатися, що такі вироби можуть робити тільки професіонали, але, за допомогою цієї статті, можна легко переконатися в зворотному і відкрити для себе багато способів як зробити великий атласний бант зі стрічки своїми руками.

Робимо красивий бант із атласної стрічки

 1. Робиться з атласної стрічки шириною 2,5 см, довжиною 80 см.
 2. Покласти стрічку на долоню блискучою стороною вгору, зробити 3 обороти, кінець стрічки йде вниз.
 3. Далі, потрібно відрегулювати ширину банта, зсуваючи або розсуваючи пальці.
 4. Потім, кінець, що внизу, потрібно вставити в отвір між середнім і безіменним пальцем, стрічку виправити з протилежного боку і заправити в петлю, що утворилася, знизу вгору, після чого затягнути бант.
 5. Після того, як вузол затягнутий, бант практично готовий залишається тільки його розправити.
 6. Для цього потрібно зняти бант із руки та поправити кінчики, пелюстки, зробити вузол по центру.
 7. Пелюстки поправляти просто висуваючи їх вгору-вниз, з обох боків, після чого бант готовий.

Пишні бантики з атласної стрічки

 • Для виготовлення цих бантів знадобиться атласна стрічка шириною 5 см.
 • Також знадобиться біла резиночка, фетровий кружок для міцної, хорошої основи, репсова стрічка 6-10 мм.
 • Для кріплення резиночки до фетрового кухоль, нитка, голка та клейовий пістолет.

Порядок роботи:

 1. Для початку, для одного бантика потрібно 3 метри стрічки білого кольору 5 см.
 2. Оплавити відразу краї запальничкою, скласти стрічку навпіл виворітною стороною всередину і почати складання бантика на нитку за допомогою голки.
 3. Тропи потрібно робити приблизно однакові і не дуже великі, з’єднуючи дві стрічки разом по всій довжині.
 4. Потім потрібно стягнути стрічку на нитці на 10-11 см. по довжині, зафіксувати нитку та обрізати.
 5. Далі, за допомогою гарячого клею, склеїти бантик, після чого можна робити основу для кріплення.
 6. Скласти навпіл фетровий кружок і надрізати ножицями пару разів, усередину приклеїти гумку, зафіксувати репсовою стрічкою.
 7. Основ готова, тепер потрібно приклеїти її до бантика з виворітного боку на бантик.
 8. З відступом від краю акуратно нанести гарячий клей, приклеїти бантик на основу, коли клей охолоне – потрібно надати форму бантику.
 9. Роз’єднати 2 сторони стрічки в різні боки та бантик готовий. У діаметрі бантик виходить близько 11 см., дуже легко та швидко робиться.


На фото готових бантів видно, які вони виходять пишні та красиві.

Бантики Канзаші для школи та дитячого садка

 1. Ці бантики невеликі за розміром, дуже стильні, виготовляються з 2-х видів атласної стрічки, в середньому 45 см завдовжки і 5 см завширшки.
 2. Підготувати відрізок стрічки в 10 см., гумку, стразову шину, невеликий її відрізок з 3-х ліній знадобиться для середини і по одній лінії використовувати для обробки вушок.
 3. Обробити краї стрічки вогнем, скласти куточки, з’єднати, таким чином зробити 4 складки, відрізати та обробити вогнем.
 4. Підрівняти краї і закріпити голкою з ниткою і так само з іншого боку. Тепер заготівлю можна розкривати.
 5. Коли вушко готове, потрібно зробити таке ж вушко з іншої стрічки, після чого з’єднати їх за допомогою гарячого клею, на виворіт приклеїти гумку, до країв вушок приклеїти смужки стразової шини.
 6. Відрізок стрічки 10 см. скласти в 4 рази як трубочку і закріпити клеєм.

 7. Нанести трошки клею всередину гумки, приклеїти край стрічки до гумки, потім нанести клей на лицьову частину та провернути трубочку.

Далі потрібно приклеїти стразову шину до трубочки і бантик готовий.

Подарунок із стрічки

 • Перший спосіб складання: взяти стрічку шириною 2,5 см., основу шириною 11 см., намотати стрічку кругами на основу, зняти, поправити краї, зробити ножицями надрізи по кутах півколом, надрізані місця з’єднати один з одним, перев’язати стрічкою на два вузлики. Бант, що вийшов, потрібно розпушити, витягуючи петлі в сторони, після чого підрівняти куточки і бант готовий, можна за допомогою стрічки фіксувати його на подарунку.
 • Другий спосіб складання: затиснути стрічку пальцями, намотати стрічку на 2 пальці, вказівний і великий, щоб вийшла вісімка. Потім зняти стрічку з пальців, поправити її так, щоб один шар був рівно над іншим і всередині зробити надрізи куточками з двох боків, потім перев’язати тут іншою стрічкою. Перевернути, розправити пелюстки, діставаючи та повертаючи. Підрівняти куточки та можна прикрашати подарунок.


Бантики з репсової стрічки

 1. Для верхнього бантика потрібні 6 відрізків стрічки 8 см. у довжину, по 3 відрізки на кожну сторону. Перший відрізок скласти в пелюстку, прикласти наступні відрізки ззаду до середини, загнути відрізок від себе і прикласти, складаючи краї відрізка разом, вперед – виходить пишний бутон.
 2. Порівняти краї відрізків і підколоти голкою, або затискачем. Так само зробити і 2-у половину бантика, прошити по черзі і стягнути.
 3. Для нижнього бантика потрібні 3 відрізки 16 см. у довжину. Скласти відрізки навпіл, позначаючи середину, прикласти краї до центру і підколоти голкою, прикласти наступний відрізок до середини і так поки не вийде потрійний бантик.
 4. Далі, потрібно підколоти його голкою, щоб він не розпався і прошити всі шари поспіль. Після чого, обидва банты потрібно склеїти і закріпити на гумку, або шпильку, закріпити резинку шматочком стрічки.

Середину зробити з такого ж відрізка стрічки, як і в бантику, по двох краях сплавити складки в різних напрямках, щоб по центру утворилася складка, прикласти до бантика і підклеїти тільки краї, щоб центр не був плескати.

Простий бантик на ялинку за 5 хвилин

Для виготовлення цього банта потрібні відрізки стрічки:

 • 4 х 24 см. – 2 шт.
 • 4 х 22 см. – 1 шт.
 • 1,5 х 6 см. – 1 шт. – для середини

  0,3 х 19 см. – 1 шт. – для вішалки

 • Нитка з голкою.

Порядок роботи:

 1. Відрізки 24 см. перегнути навпіл і намітити середину, потім звести краї до середини, заходячи за неї на 5 мм., поправити з одного боку та з іншого, після чого прошити.
 2. Зробити 6 проколів, щоб розподілити стрічку і вона рівно лягла і складки були красиві.
 3. Відрізок стрічки 22 див. також перегнути навпіл, намітити середину, цей відрізок прошити, зробивши 8 проколів, зібрати все на нитку, прокрутити, затягнути і вивести голку на лицьову сторону.

 4. Тепер голку можна відпустити і бантик натягнути, щоб складки добре розправилися, знову вивести голку навиворіт і закріпити.
 5. Відрізок стрічки 6 см. скласти гармошкою і закріпити з обох боків за допомогою гарячого ножа, після чого підклеїти до бантика.
 6. Нанести трохи клею, підклеїти середину і розправити, краї стрічки підрізати під кутом, обробити вогнем. Вузьку стрічку скласти навпіл і підклеїти до вивороту.

Бант готовий, можна прикрашати ялинку.

Фото саморобних бантів зі стрічок