Як зробити серце своїми руками: ТОП кращих схем та шаблонів для початківців. Майстер-клас, як зробити серце з фото та описом

Як зробити серце – з паперу, тканини і картону своїми руками. 10 простих схем та шаблонів з фото + інструкція, як зробити

Напередодні найромантичнішого свята – Дня закоханих так хочеться порадувати дорогу людину, зробивши їй приємний сюрприз. Висловити свої почуття разом із цікавим презентом можна навіть без особливого приводу, просто, щоб підняти настрій обранцю.

Існує чимало відповідних ідей для створення красивих виробів. Майстер-клас розповість, як зробити серце своїми руками, познайомить з усіма стадіями роботи, розповість про тонкощі, дасть корисні поради, щоб зробити чудові вироби.

Квілінг

По фото саморобного серця видно, наскільки гарно виглядають роботи, виконані у техніці квіллінг. Для цього зручно використовувати спеціальні набори для цього виду рукоділля.

Знайти їх у продажу не важко. Вони входять нарізані смуги паперу. При цьому важливо підібрати відповідний відтінок. Серце може бути не лише червоним. Не менш цікаво воно виглядатиме при використанні різнокольорових деталей, але їх відтінки повинні гармоніювати між собою.

Якщо немає спеціального паперу – не біда. Можна використовувати кольоровий папір. У такому випадку додатково нарізають на смуги однакової товщини.

Технологія роботи:

 1. Спочатку робляться заготівлі. Для цього паперові смуги згортаються. Їх слід проклеїти, щоб деталі надалі не розгорталися. Товщина кіл може бути однаковою чи різною. Все залежить від запланованого результату.
 2. Підготовлені заготовки необхідно з’єднати між собою. Вони склеюються таким чином, щоб отримати форму серця.
 3. Краще передбачити можливість повісити виріб. Допоможе цьому стрічка, підібрана в тон. Вона закріплюється зверху.

Такий виріб одразу створить чудовий романтичний настрій.Гірлянда

Готуючись до романтичного свята, можна легко створити відповідну обстановку у приміщенні. Допоможе в цьому підібраний декор. До нього належить дуже незвичайна гірлянда.

Нескладно зрозуміти, з чого можна зробити серця для неї. Найкращий варіант – це папір або картон. Додатково знадобиться гарна мотузка. Варто продумати, як серця будуть прикрашені, проявивши творчість.

Процес створення виробу зводиться всього до кількох етапів:

 1. Спочатку варто визначитися з розмірами майбутньої гірлянди, продумавши, де вона розташовуватиметься, зробивши тут виміри. Залежно від цього, потрібна відповідна довжина мотузки.
 2. Важливий етап – підготовка самих сердечок. Їх слід намалювати на папері чи картоні, а потім акуратно вирізати.
 3. Серця оформляються цікавим способом. Їх можна розфарбувати фарбами чи додати малюнки, виконані фломастерами. Підійде й інший декор, якщо це потрібно за задумом.
 4. Тому необхідно з’єднати всі елементи. Для цього підійде нескладний спосіб, що вимагає використання дірокола. Разом із ним на серцях робиться два отвори. Завдяки їм можна легко просмикнути мотузку, закріпивши всі елементи у правильній послідовності для створення привабливого дизайну.


Усього кілька простих дій – і чудова святкова прикраса до інтер’єру готова!

Листівка

На додаток до основного презенту можна зробити додатковий. Листівка – невелика дрібниця, здатна підняти настрій, але для цього необхідно зробити її красивою, вклавши частинку душі, постаравшись на славу.

Під час виготовлення використовується червоний картон. З нього вирізається серце відповідних розмірів. Далі основу необхідно прикрашати.

Можна намалювати гарні малюнки, приклеїти різні доповнення. Незамінний елемент на листівці – це приємні слова.Серце-подушка

До кращих виробів на тему сердець належить подушка. Пошити її можна на швейній машинці.

Сам процес відбувається у кілька етапів:

 1. Спочатку необхідно подбати про викрійку. Знайти відповідні схеми не складе труднощів в інтернеті. Їх потрібно буде роздрукувати.
 2. На підібрану тканину червоного кольору переносяться контури деталей. Потрібно дві деталі у формі серця. Вони вирізають.
 3. Далі залишиться тільки пошити деталі, а також наповнити подушку наповнювачем, щоб зробити її м’якою.Крім найпростіших форм можна вибрати і складніші, але такі, що виглядають набагато цікавіше. В інтернеті нескладно дізнатися, як зробити красиве серце своїми руками, доповнене ручками або крильцями.

Оригінально виглядають вироби з очками, носом, усміхненим ротом. Такі витвори будуть виглядати дуже позитивно, зможуть підняти настрій надовго.

Можна не лише пошити таку подушку, а й зв’язати. Для цього будуть потрібні певні навички роботи зі спицями або гачком. Подібні вироби виходять затишними. Разом із ними інтер’єр наповнюється особливим домашнім теплом.Серце на паличці

Завдяки ідеям і нескладним інструкціям, зрозуміти, як зробити серце, не важко. Нескладний виріб виконується на паличці. Вона стане чудовою прикрасою для інтер’єру, що створює святковий настрій.

Для роботи потрібно небагато матеріалів:

 • Різнобарвний картон або щільний папір;
 • Тонкі дерев’яні палички;
 • Клей;
 • Фломастери або фарби.

Як відбувається робота:

 1. Спочатку на картоні або папері вирізаються серця. Для кожного буде потрібно два однакові елементи.
 2. Вирізані деталі оформляються у вибраному стилі. Їх можна розфарбувати фломастерами або за допомогою фарби зробити цікаві малюнки.
 3. Завдяки цьому дизайн стане набагато яскравішим.
 4. Дві заготовки склеюються. При цьому між ними розташовується паличка.
 5. Можна зробити додаткову прикрасу. Для цього із кольорового паперу вирізаються смуги. На них вирізається тоненька бахрома.
 6. Після цей елемент приклеюється до палички.При виготовленні можна використовувати різні кольори. Завдяки цьому виріб вийде дуже барвистим і позитивним. За бажанням можна додатково написати імена людей або підібрати доречні приємні слова.

Фото саморобного серця