Як зробити серце своїми руками: ТОП кращих схем та шаблонів для початківців. Майстер-клас, як зробити серце з фото та описом

Як зробити серце – з паперу, тканини і картону своїми руками. 10 простих схем та шаблонів з фото + інструкція, як зробити

Напередодні найромантичнішого свята – Дня закоханих так хочеться порадувати дорогу людину, зробивши їй приємний сюрприз. Висловити свої почуття разом із цікавим презентом можна навіть без особливого приводу, просто, щоб підняти настрій обранцю.

Існує чимало відповідних ідей для створення красивих виробів. Майстер-клас розповість, як зробити серце своїми руками, познайомить з усіма стадіями роботи, розповість про тонкощі, дасть корисні поради, щоб зробити чудові вироби.

Квілінг

По фото саморобного серця видно, наскільки гарно виглядають роботи, виконані у техніці квіллінг. Для цього зручно використовувати спеціальні набори для цього виду рукоділля.

Знайти їх у продажу не важко. Вони входять нарізані смуги паперу. При цьому важливо підібрати відповідний відтінок. Серце може бути не лише червоним. Не менш цікаво воно виглядатиме при використанні різнокольорових деталей, але їх відтінки повинні гармоніювати між собою.

Якщо немає спеціального паперу – не біда. Можна використовувати кольоровий папір. У такому випадку додатково нарізають на смуги однакової товщини.

Технологія роботи:

  1. Спочатку робляться заготівлі. Для цього паперові смуги згортаються. Їх слід проклеїти, щоб деталі надалі не розгорталися. Товщина кіл може бути однаковою чи різною. Все залежить від запланованого результату.
  2. Підготовлені заготовки необхідно з’єднати між собою. Вони склеюються таким чином, щоб отримати форму серця.
  3. Краще передбачити можливість повісити виріб. Допоможе цьому стрічка, підібрана в тон. Вона закріплюється зверху.

Такий виріб одразу створить чудовий романтичний настрій.