Будиночок для кішки своїми руками: ТОП-150 фото ідей. Інструкція, як зробити для початківців + схеми, креслення з розрахунками

Будиночок для кішки своїми руками: майстер-клас з фото та описом. Найкращі ідеї, схеми та креслення котячих будиночків

Кожному домашньому улюбленцю потрібен свій окремий куточок, в якому він зможе відпочити від господарів і усамітнитися, коли йому це потрібно. Саме з цієї причини багато господарів поспішають купувати для своїх кішок маленькі будиночки у зоомагазинах. Це правильний крок, але вартість подібних місць усамітнення іноді досягає чималих сум.

Зручним виходом із ситуації стане виготовлення будиночка для кішки своїми руками із підручних матеріалів. Зробити будинок для кішки просто і ніяких особливих знань для цього не потрібно. Існує кілька ідей, які втілити у життя зможе кожен.

Яким має бути будиночок

Відчувати себе комфортно в будиночку кішка або кіт буде тільки в тому випадку, якщо житло відповідає всім його потребам. І насамперед будинок для пухнастого приятеля повинен бути для нього притулком. Іншими словами, коту потрібно іноді сховатися від інших мешканців будинку, і від людей, і інших тварин.

Ще одне обов’язкове правило — кіт повинен добре бачити з будиночка, що відбувається навколо нього. Обов’язково враховується теплота та затишок, наявність м’якого простору для комфортного сну.

Для додаткової зручності можна додати кігтеточки та вежі, а також улюблені іграшки пушистика. Знаючи це, просто розібратися у тому, як зробити будиночок для кішки своїми руками.